Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak ferdepados nyomást és...

Ha csak ferdepados nyomást és tolódzkodást csinálok az kiváltja a fekvenyomást?

Figyelt kérdés
Nem b*ziskodni akarok de egyszerűen fekvenyomásnál rúddal fáj a vállam, természetellenesnek érzem a mozgást és nehezen fejlődök súlyokkal. ICF 5x5-öt csinálok és ott ugye alapgyakorlat, de, akkor sem szeretném csinálni. Ferdepados nyomásnál úgyis kisebb súllyal megy csak és úgy tudom az jobban kihozza a felső részét a mellizomnak, ami sokaknak úgyis le van maradva. Tolódzkodást pedig plusz súllyal is fokozatosan növelném.
2014. febr. 27. 21:14
 1/2 mrlacko ***** válasza:
Nem b*ziskodni akarok de próbáld meg a fekve nyomást egykezes súlyzókkal! :)
2014. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fekvenyomás már nem olyan, mint a testépítés hőskorában... Könnyen kiváltható. Lásd az egyik módszert már le is írták. Én személy szerint csak az első 2-3 évben nyomtam rendszeresen fekve, majd enyhén, később teljesen elhagytam. Ferdepad több dőlésszögben sokkal hatásosabb, pláne ha egykezessel is néha beledolgozol.

Vannak akik mínuszban és pluszban nyomnak inkább... Stb.

2014. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!