Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés veterán edzésprog...

Fegyencedzés veterán edzésprogram?

Figyelt kérdés

Sziasztok! el szertenék kezdeni edzeni a fegyencedzés c. könyv szerint.14 éves vagyok, kb 155cm 43 kg. Elég vékony vagyok, ezért is szeretnék edzeni. Ki is néztem a "veterán" edzéstervet, amiben ez van: Hétfő:

húzóckodás 3 edzés sorozat

Kedd: Híd 3 edzés sorozat

Szerda: fekvőtámasz kézenállásban 3 edzés sorozat

Csütörtök: lábaemelés 3 edzés sorozat

Péntek: guggolás 3 eddzés sorozat

Szombat: fekvőtámasz 3 edzéssorozat.

Vasárnap pihi.

Én kivenném egyenlőre a keddet, a szerdát és pihit tennék a helyükre?Úgy jó lenne? Na és az edzéssorozatot hogyan értsem? Hogy 3 féle fekvőt csinálok pl?

Mert akkor így csinálmám:

Hétfő: Húzóckodás szűk kéztartással, teljes húzóckodás. mindezt 3x 10

Kedd:pihi

Szerda: pihi.

Csütörtök: Hajlított lábemelés fekvésben 3x20, térdemelés fekvésben 3x30, béka lábemelés fekvésben 3x10

Péntek: Fél guggolás 3x20, Teljes guggolás 3x20, Guggolás zárt lábbal: 3x15

Szombat: FEkvőtámasz falnál 3x25, fekvőtámasz előredőlve 3x25, Teljes fekvőtámasz 3x15.

Vasárnap:pihi.

Ez szerintetek jó lenne számomra?Ha nem, írnátok jobbat?Előőe is ksözönöm!


2014. jan. 19. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A motiváció és a lelkesedés nagyon fontos, örülök, hogy meg van mindkettő

A veterán program lényege, hogy minden nap edzel egy nap kivételével, napi egy izomcsoportra

Jó magam is fegyencedzést végzek és hidd el nem véletlenül találták ki a friss hús programot

Annak ellenére, hogy úgy érzed, többre vagy képes, érdemes azzal kezdeni

Ami pedig a legfontosabb, nem szabad egyszerre több lépést is használni, mindig egy lépést gyakorolj, majd ha jól megy továbblépsz

2014. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
üdv! Rendben, köszi! Egyébként, 1 évet thai boxoltam és 1 évet bírkóztam is.
2014. jan. 22. 16:10
 3/3 anonim válasza:
neeem... sok a pihi. mindegy mit csinálsz az edzésprogram helyett egy nap csak egy héten max 1 pihi legyen... futhatsz biciklizhetsz vagy akármi
2014. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!