Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk, Lányok szerintetek jól...

Fiúk, Lányok szerintetek jól néz ki ha egy lánynak kockás hasa van? , de nem durva, csak picit látszódik

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 15:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Tedd hozzá, hogy szerinted. Nem neked kell megfelelnie minden nőnek. Ha így gondolod, hogy mindenkinek a te elvárásaidat kell figyelembe venni, akkor egy idióta kocsog vagy.
2013. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Ez egy véleményoldal! Nem kell minden egyes válasznál hozzátenni hogy "szerintem", alapból azt írja le az ember, hogy szerinte hogy vannak a dolgok.

Te sem úgy fogalmaztál hogy; "SZERINTEM Tedd hozzá, hogy szerinted. SZERINTEM Nem neked kell megfelelnie minden nőnek. SZERINTEM Ha így gondolod, hogy mindenkinek a te elvárásaidat kell figyelembe venni, akkor egy idióta kocsog vagy."

2013. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Jó, akkor lassan olvasd, hogy fel is fogd: te egy idióta kocsog vagy. Szerintem.
2013. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Még jó hogy szerintem nem neked kell megfelelnem
2013. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy túlsúlyos vagy.


Szerintem egy férfi LEGYEN arányos, megfelelő mennyiségű izomzattal, relatíve szálkás.

Szerintem egy nagydarab hasas pacák nem férfi(as).


Most ennyi erővel...

Te se vagy olyan, mint amilyennek meghatároztad, hogy milyen legyen egy férfi. Még se mondta senki, hogy undorító vagy és természetellenes.

Az meg szar ügy ha fáj, hogy van nő, aki többet ad a sportosságára/fittségére, mint te.

2013. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
és szerintetek csúny ha a strandon látszik a lánynak a kockás hasa ?
2013. nov. 29. 17:49
 47/49 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2013. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az írja, hogy gáz, ha egy lánynak izmos, kockás a hasa, akinek nincs és amúgy is tudja, hogy szarul néz ki.Illetve nem sportol semmit és tudja, esélye se lenne egy sportos csajnál, mivel egyből komplexus alakul ki...


És igen, jól néz ki, ha egy csaj izmos, és kockás a hasa. Persze a naturálokra gondolok, nem az agyonkoxoltakra. :-)

2013. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Nem csúnya, én nagyon szeretem az ilyet. Inkább az zavarna strandon, hogy mit gondolnának rólam, hogy le sem tudnám venni a szemem egy ilyen csajról. :D


[link]

[link]

2013. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!