Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk, Lányok szerintetek jól...

Fiúk, Lányok szerintetek jól néz ki ha egy lánynak kockás hasa van? , de nem durva, csak picit látszódik

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 15:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy fingod nincs az egészhez kisgyerek. A kajakosok igencsak koxolnak.
2013. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Mert azzal, hogy azt írtam, hogy undorító, azzal szerintetek nem válaszoltam a kérdésre?

Szerintem teljesen egyértelmű választ adtam, nem tetszik, mert gusztustalan.

2013. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Leírtad, de nem kell még 50-szer leírni!
2013. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Nem leírtam, hogy nem a versenyzőkről beszélek?

Csak azokról, akik mondjuk 12 és 14 éves koruk között kajakedzésre jártak!

2013. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Én is kenuztam, amikor még felsős voltam az általánosba, volt heti három edzésünk, nem is versenyzett mindegyikünk és nem szedtünk semmit.

A kajakos lányok ugyanígy voltak, és mégis némelyiknek igencsak durva volt a háta, válla, karja!

2013. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

12 éves durván izmos kislány... hmm, jóóóóó...:D

Na mostmár csituljál

2013. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Milyen durva? Ennyi kis lófütyi vagy, hogy neked az is durva?? Még Kovács Kati sem durva, pedig az egyik legjobb magyar versenyző.
2013. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Nem durva? Nem látsz a szemedtől?


[link]


Nézd már milyen hatalmas vállai vannak! Meg mekkora bicepsze, amin ráadásul teljesen kivehető az ér, meg hogy nézz már ki az alkarja!

2013. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Minek kell ebbe a témába most annyira belemászni? 60-as, elég lett volna egy olyan válasz, hogy "igen", "nem". Legalábbis a te részedről mindenképp.


ui: szerintem te csak egy nyeszlett kis paleó divatot követő hülyegyerek vagy, aki nem bírja elviselni, hogy mások jobban értenek egy témához és ahelyett hogy te is utána néznél a dolgoknak, inkább szórod a magad hülyeségeit. + Valószínűleg volt egy aerobicozó lány eddigi rövid életed során, aki legyőzött szkanderban (vagy egyéb véres történet), s ennek hatására utálod a "büdös-mocskos-kokszoló-testépítőket". :)

Feküdj le gyerekem, holnap iskola.

2013. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Nem durva, ez semmi. Te egy kis nyüzüge 50 kilós kisgyerek lehetsz, ha ez neked durva. De nincs ezzel gond, mások vagyunk, ennyi.
2013. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!