Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk, Lányok szerintetek jól...

Fiúk, Lányok szerintetek jól néz ki ha egy lánynak kockás hasa van? , de nem durva, csak picit látszódik

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 15:59
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok nyüzöge, sőt pont hogy elég túlsúlyos vagyok sajnos!

Ettől függetlenül nem tetszenek nekem sem a csontbőr, sem a 120kg-os lányok, de a kockahasúak sem!

Egy nő legyen arányos! Lehet egy nagyon pici izom is rajta, de közel sem annyi mint Kovács Katin, de legyen azért zsír is rajta! Ne látszódjanak ki az erei!

2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
oks, neked ez a véleményed, másnak meg más.
2013. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Pontosan így van!

De hogy ehhez minek kellett ennyit személyeskedni azt nem értem.

2013. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

nekem az enyhén kockás jön be :)

Rubint Réka stílus nem.

2013. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 Sinead ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, ami ellen vagyok, az a széles hát. Ezen kívül bármi jöhet normális kereteken belül :)
2013. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Azért, mert te arra hegyezed ki az egészet, hogy egy nőnek, azaz az ÖSSZES nőnek mely határon belül KELL maradnia, csak mert TE azt mondod. És a baj az, hogy nem csak te, hanem a legtöbb birka ember így van vele. Azt hiszik, a világ azért van, hogy az ő korlátaikba beleférjen.

Mit fáj az neked, hogy egy teljesen random csajnak, akit nem is ismersz, tán nem is láttál még, mondjuk nagy a háta, vagy a karja? Netán még az ér is látszik. Miért zavar ez téged?


A másik kedvencem, amikor elkezdi a sok barom, hogy ez GÁZ, meg CIKI! Értitek, ciki, ha egy lány sportol és izmos...

2013. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Sinead ***** válasza:
Nem tudom nekem szólt-e a kritika, vagy a kedves hatvanasnak, de én elfogadom, ha a lánynak a széles hát tetszik, legyen széles háta. Nem kell minden lánynak tetszenie, ígyis vannak bőven.
2013. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
A hatvanasnak szólt, te nem írtál hülyeséget. Kb így kéne hozzáállni.
2013. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
Nem.
2013. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Az még nem gáz, hogy sportol, mert van egy csomó sport, amitől nem lesznek izomkolosszusok, ilyen a futás vagy az úszás.

De nagyon elszomorít, amikor azt látom, hogy törékeny nők nagy súlyok alatt gubbasztanak, persze aztán egy idő múlva már nem lesznek törékenyek, de nő(iesek) sem.

Igenis, hogy vannak korlátok. Egy nő legyen nőies, ahogy egy férfi is legyen férfi, ne rinyáljon, hisztizzen, sírjon, mert az is ugyanolyan undorító, mint egy súlyokkal bohóckodó nő.

2013. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!