Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne csináljak?

Mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés
Hali.Járok már egy ideje edzőterembe, rendes edzéstervvel,cuccokkal stb, lehet csak lustaságból, de mostanában valahogy elment tőle a kedvem.Nincs valami ötlet? Motivációtok vagy valami? Vagy megérné valamennyi szünet?

2013. nov. 15. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézegess bbtv-t. De ha már most elmegy a kedved, akkor nem biztos, hogy a te sportod. Én 28 éve edzem, de soha nem hagytam ki egy hétnél többet, de azt is csak betegség miatt. Sosem éreztem, hogy ne lennék motivált. Mi a motiváció? Belenézek a tükörbe és látom, hogy sza r vagyok és ezért küzdeni kell, hogy kevésbé legyek fOs. :)
2013. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Khm. Mindig zavar, mikor mást kell mondjak. Arról nem beszélve, hogy csak valamék nap mondta valaki,hogy meg lehet nézni Montezt. Nem úgy értettem, hogy szarul nézne ki...

szóval, nekem meg pont az adja a motivációt, hogy kemény vagyok. Ugye, míg nem kondíztam, puha voltam. Még emlékszem, és ha nem járok, újra szétfolyok. Úgyhogy élvezem, hogy vannak izmaim, amiket mozgatok és érzek.

Ez nincs neked? Ha nem megyek, hiányzik. Lehet, hogy hagyhatnád egy darabig. És ha tényleg nem kell, akkor válassz valami mást.

Vagy vigyél valakit magaddal...nekem a társak is hiányoznának, akikkel ott szoktam találkozni.

2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most mit is akartál rólam mondani? Mert nem tiszta.
2013. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sinead ***** válasza:
Lehet hülyeség, de engem a kidagadó ereim motiválnak. Van aki szerint undorító, de nekem tetszik.
2013. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Monteznek: Hogy mások szerint jól nézel ki.
2013. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár ember szerint.;)
2013. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!