Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrend kéne? (15/f...

Milyen étrend kéne? (15/f 178cm 72kg)

Figyelt kérdés

Nem találok megfelelő étrendet!

Megvan hogy egy nap nem szabad többet enni egy megadott pl: szénhidrát,zsír... mennyiségnél ?

Eddig is edzettem de inkább saját testsúlyos edzést.Mivel nem láttam túl látványos fejlődést, ezért el kezdtem kondizni. 3. Hónapja csinálom, és má most látom a fejlődést.

Én kockahasat, szálkás testet szeretnék, de ez étrend nélkül nem megy. Valaki tudna linkelni Egy jó étrendet? Én nem tudok összeállítani, mert nem értem hogyan, mi alapján, és miből mennyit.


2013. nov. 6. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Először tömegelj, mert még szerintem nincs elég izmod ahhoz hogy szálkásítsd. Nem fog maradni rajtad semmi.
2013. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :D köszi a választ!
2013. nov. 6. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el drugs bunny-sárga kapszula c könyvét, abban bent van minden amit tudnod kell. étrend is.

[link]

2013. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. nov. 7. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!