Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelő edzésterv?

Awful11 kérdése:

Erőemelő edzésterv?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 1 éve kondizok. Mostanában megtetszett az erőemelés és gondoltam lehet kipróbálom benne magamat. Milyen edzéstervet kéne csinálnom és milyen étrend kéne hozzá? Ezt az edzéstervet találtam, erről mi a véleményetek?

[link]

Ha ez nem jó akkor a terembe van egy csávó aki szerintem tudna még írni nekem valamilyen edzéstervet, mert ő is versenyzik. 189cm vagyok és 70 kiló.



2013. nov. 5. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A sulyod alapján nagyon kezdő vagy. És még nem használtad ki a kezdőknek a lineáris fejlődését ( edzésről edzésre erősödés) akkor ezt a programot kell csinálnod: [link]

Utána lehet váltani specifikus erőemelő edzéstervre mondjuk ezen is lesz rendesen erősödés. E mellé neke annyi kaját kell magadba tömni amennyi csak megy. Itt van hogy csinalj etrendet: [link]

[link]

2013. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira kezdő, csak egyszerűen súlyban nem fejlődtem, mert nem volt jó az étrendem. Tavasszal is 70 kiló voltam de akkor a 60kgba nyomtam fekve max 5öt, most pedig 80ba 3at belenyomtam már, szóval erő jött fel. Most tömegnövelő étrendem van szóval megvan a 15gramm fehérje és 400gramm ch egy nap mellé persze sok zöldség gyümölcs és multivitamin. Szerintem maradhatna ez az étrend, csak az edzésterven kéne változtatnom.
2013. nov. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!