Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzesterv 173magas 60kg...

Edzesterv 173magas 60kg 17eves sracnak?

Figyelt kérdés

Udv!173 magas vagyok 60kg othon edzek mell padom van, egyenes rud es ket 1 kezes allithato sulyzo.4 napot edzek hetente csutortokon kezdem a hetet csutortok, pentek, vasarnap, hetfo edzes napok szombat, kedd, szerda piheno.Eddig nem edzedtem minden izmot mert ithon nincs anyi gyakorlat ra.Pl hat comb vadli nincs az edzestervembe.

Az egesz tobbi izom 2 napra elosztva vagyis csutortok:mell-bicepsz-has pentek:nyak-vall-tricepsz-alkar-has szombat pihi vasarnap hetfo megegyezik csutortok pentekel.valami tanacs hogy jo e vagy rosz es ha rosz hogy lenne jo??Meg azt is gondoltam hogy beveszem a tobi izom csoportot vagyis +meg hat comb vadli.Mondanatok egy valamivel jobb edzestervet oszes izomcsoport legyen benne Elore is koszi!!??



2013. okt. 6. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Lábra: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, egylábas vádli állva. Ezeket lehet egykezessel is, ne keress kifogást!:)

Hát: húzódzkodás, felhúzás, egykezes evezés. Fontos!


Tehát pl: mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát.

2013. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi!Akkor tudnal nekem mondani egy 4 napos edzo tervet hogyan jo elosztani az izom csoportokot meik meikel egyutt??
2013. okt. 6. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

de most írtam le:

1nap. mell-bicepsz

2. nap. láb

3. nap. váll-tricepsz

4. nap: hát

Has, vádli mehet többször, ahová neked befér.

2013. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Body.Builder.hu - Sárga Kapszula.

hülyegyerek...

2013. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!