Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úszás milyen izmokat edz?

Úszás milyen izmokat edz?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 07:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem a méretre értette hanem az általa vélt "szépségre", de ti tudjátok :)
2013. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az meg qurvára relatív, hogy mi a szép. És először semmi szépséget nem írt, izmosságról volt szó.
2013. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Montez udvariasan fogalmazott, mert ebből MINDIG van vita, de így is jött egy idióta, aki az úszástól lett izmos, aztán kitalálja, hogy ő nem mondott olyat, hogy jobb a háta, mint egy kondisnak, mert csak szebb, ami persze mást jelent.


Az úszás egy jó sport, de jelentősen izmosodni nem lehet tőle. Ha Te izmosodtál, valszeg jó genetikád van, és alapból jó alkatod van.

2013. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Erről van szó. Én nem mondtam, hogy nem izmosít, de azt sem hagyom szó nélkül, hogy ha valaki beírja nagy arccal, hogy megszégyeníti a válla és a háta a kondisokét.Ha pedig így van, akkor tegyen be képet, hogy hiteles legyen. Mert kép nélkül bárki arcoskodhat, ahhoz nem kell nagy bátorság!
2013. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Húha, az baromira jól nézhet ki, ha van egy testépítőket megszégyenítő hátad meg vállad, meg hozzá egy 35-os karod!

Asszem maradok a testépítők formájánál! :-)

2013. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ennyit a szépségről, hogy kinek mi a szép. Látjátok valakinek a nagyobb izmok jönnek be. Na nem az enyém, Andinak még én is kicsi vagyok.:)
2013. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, volt ilyen, elismerem, de már erősen alakulsz, Drága Montez! :-)
2013. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszi, igyekszem.:)
2013. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!