Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edzéstervem hatékonyabbá...

Az edzéstervem hatékonyabbá tételében el tudtok látni pár tanáccsal?

Figyelt kérdés

21 éves, 174 cm magas vagyok, súlyom 105 kg jelenleg.

3 évvel ezelőtt amikor formámban voltam nyomtam 93 kilót.


Sportos életet éltem, vízilabdáztam, úsztam, jégkorongoztam,futottam , fizimiskám megmaradt a sok sportnak köszönhetően csak sajnos rám telepedett az elmúlt 3 évben egy picike császárszalonna :)

hasi tájékon figyelhető meg hogy, picit pihentettem a mozgást, de mióta a környékünkön létesítettek egy szabadtéri konditermet, igy minden nap lejárok 1 órát edzeni( tartsam meg jó szokásom), de úgy gondolom ráférne az edzéstervemre egy frissítés, hogy hatékonyabb legyen.

A következőket szoktam csinálni:

( A GÉPEKEN NINCSENEK SÚLYOK)

- 12 darab felhúzás mellizom erősitőn, kinyújtott lábbal

- 12 darab kitolás váll, mellizom erősítőn kinyújtott lábbal

- 60 darab kitolás lábizom erősitőn

- 60 darab húzás-visszaengedés evezőpadon

- 30 darab hátizom

- 60 darab hasprés

- 25 fekvőtámasz

ez egy sorozat, ebből nagyjából, 2 hét folyamatos lejárás után csinálok 3-4 sorozatot

ha van bármiféle építő jellegű javaslatod hogy, hogyan tehetném jobbá a mozgást, akkor annak nagyon örülnék :)



2013. aug. 23. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Kérlek egyértelműsitsd ezeket:

- 12 darab felhúzás mellizom erősitőn, kinyújtott lábbal

- 12 darab kitolás váll, mellizom erősítőn kinyújtott lábbal

- 60 darab kitolás lábizom erősitőn

- 30 darab hátizom

2013. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a mellizom, hát-mellizom erősítőn ülve kell


a 60 láb erősítés azt guggoló kereten

a 30 darab hát erősítés földön, tarkóra tett kézzel

,nem tudom hogy, hogyan hívják az erősítő gépeket sajnos :/

2013. aug. 24. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:

173cm és 103 jo nagy gyerek lehetsz :D , de most akkor fogyás lenne a cél ? manapság elterjedt ez a Street workout itt van pár edzés terv kezdöknek csak 2 rud kell

ittni : [link]

én is ezt akarom majd csinálni hamarosan

2013. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A célom az hogy a pocak lemenjen és hogy, visszanyerjem a régi kondimat, külsőmet, a méretesre kitérve meg igen jó nagy darab vagyok:D nagy hátam, vállam , erős lábam van, nem vagyok vékonyka ha elnézzük a fölösleget :D
2013. aug. 24. 00:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aham...


Fogyni nem fogsz SW-al.

Ha fogyni akarsz akkor szálkásitó diéta kell,és aerob eddzés heti 4x 50 percet. Neked a bringát ajánlom.


Mellette jó a Fegyencedzés erősitésnek.Guglizz rá erre: fegyencedzés scribd


Majd ha haladó leszel akkor több értelme lesz elkezdeni a SW-ot.

2013. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezek a szabadtéri gépek semmire nem jók, max a korlátok, amiken lehet húzódzkodni, tolódzkodni. De az utcai nullaterhelésű lábgépek, fekvenyomó gépek, evezőgépek sajnos semmit nem érnek. Rengeteg parkban próbáltam már ezeket és vicckategória mindegyik. Nagymamáknak pont jók.

Ráadásul fogyáshoz is kevés lesz.

Neked szálkásító diéta kell, az a legfontosabb. Heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj, mivel NINCS helyi zsírégetés, hasgyakorlatokkal nem megy le a zsír a hasadról! De attól hasazhatsz, mert kell erősíteni, de attól nem megy le a zsír!

Ha nem akarsz súlyzózni, akkor végezd a fegyencedzést, keress, rá, töltsd le és alkalmazd, az utcai bohóc gépeket pedig felejtsd el. Max a húzódzkodás, tolódzkodás, ami ér valamit az ilyen parkokban.

2013. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!