Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csinálják?

Hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Test építésről beszélünk, azon belül tömegellés!!


Test kilogrammonként szükségünk van napi 1kg/2g fehérje, 1kg/5g szénhidrát! Nos ez egy 80 kg-s ember számára napi 160g fehérje (80*2=160).....

1400 ft 1 kg csirke mellfilé az tartalmaz 200g fehérjét mert ugye 100g csirkének 20% a fehérje tartalma! Nekem ebből 800gramm húsra van szükségem (20/160=8*100) mert az fedezi a napi 160g fehérjém! ami azt jelenti hogy 1120 ft naponta ez a 800gramm ! Mondjuk egy hónapban van 30 nap akkor ez 33600 havonta... ez nagyon sok egy átlag keresetből... és a rizset nem is számoltam :)



2013. júl. 27. 21:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

[link]



Vélemény?

2013. júl. 28. 14:46
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez is szójás cucc, nem ajánlom. Ha már Biotech, akkor nitro pure whey gold.
2013. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

na én pont ezt a vödröst vettem múltkor tényleg nem nagy eresztés de valóban jó az ár érték aránya....

de ettől amit montez linkelt szerintem ez jobb

[link] nem csak árban :) én jelenleg ezt használom nekem jó mind ízre meg mindenhogy amúgy nem mindenkinek ugyanúgy reagál rá a szervezete szerintem ezt ki kell tapasztalni...

amúgy ez a myprotein miért jobb? mert ahogy nézegetem 1általán nem olcsóbb mint emezek...sőt

2013. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt buktad öcsi. Egyrészt én nem linkelek, mert engem azért kitiltanak.

Másrészt 2,3 kilós scitec whey 14 ezer. A myprotein impact 18 ezer 5kilós. És az 82 %-os. Na ennyit az okoskodásodról.:)

2013. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A titok az, hogy a Myprotein.comról kell rendelni, úgy olcsóbb.
2013. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

tényleg nem linkelted csak a nevét írtad de attól (biotech) attól viszont amit én írtam szerintem jobb...

viszont ez a myprotein.com meg ugye fontban vannak az árak...meg kérdés, h mennyiért szállítják ide a többi oldalon ahol meg magyarul is írja ott igen csak drágább mint ahogy írod :S

én inkább maradok ezeknél a márkáknál még ha "drágább" is de ennek legalább tudom, h megbízható a háttere gondolom nem hiába szerzett magának nevet.

Amúgy félre ne értsetek nem vagyok scitec fan mert én se csak tőlük veszek.... de ha már rászánom a lóvét akkor legyen kevesebb, de jobb minőségű, mert nem biztos, h a mennyiség a lényeg

2013. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A Myprotein Anglia legnagyobb tápkiegcége, nem egy kis noname akárki. Csak még itthon nem annyira közismertek, a világ ilyen tele van olyan remek kis márkákkal, amikről mint te, szegény magyarországi emberke, sose hallottál. De ettől nem lesznek rosszak. És már jönnek ide is. A szállítási díj sem vészes, megtalálható az oldalon, hogy hova mennyi. Egész Európába szállítanak... A minőséggel pedig nincs gond, még tanúsítvány is van a fehérjékhez.

Plusz én most 25-ért rendeltem annyit, amennyi itthon 30-35 lett volna.

2013. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ma 21.58, mindenben tévedsz. Jobb a myprotein, mint a scitec whey. Már csak fehérjeszázalékban is. Van olyan hely ahol forintban veszed olcsón, csak szét kell nézni, nem pedig kötözködni és hitetlenkedni.

De letojom most már, azt veszel amit akarsz, a te pénzed. Szevasz.

2013. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 tap bela ***** válasza:

"

na én pont ezt a vödröst vettem múltkor tényleg nem nagy eresztés de valóban jó az ár érték aránya....

"


...és miből gondolod, hogy jó ár/érték arányban, mikor azt sem lehet tudni mennyi benne a szója?!?! Összetevők: fehérje mix (szója fehérje izolátum, kalcium-kazeinát, tejsavó fehérje koncentrátum), dextróz,.... A legtöbb a szója benne de ez lehet 60%, 70% vagy akár 80% is?!?!



A piros dobozos scitec whey annyiban különbözik a kék dobozostól, hogy a kék az whey koncentrátum, semmi más. A piros dobozos koncentrátum, és izolátum, és emésztőenzim. De ha megnézed mind a kettő 73%-os. Hogyan lehetséges, hogy a piros dobozosban megnövelem az izolátum értékét és nem nő a protein %-os értéke?!?!


14.950Ft-ért már kapok whey izolátum és koncentárumot (nem mindegy a sorrend!!!).


De veszek 12.300Ft-ért MHN 10% whey koncentrátumot amiben a proteinen, az ízeken kívül, emésztőenzimet is kapok. Az ízektől függően 73%-77% a protein tartalom. Veszek mellé 11.900Ft-ért My EAA, ebből teszek bele 5-10g-ot. Így kapok egy igen magas biológiai hasznosulású proteint, tized árért, mint amennyiért egyes dizájner proteinek kaphatók.

2013. júl. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tap bela ***** válasza:

"

A titok az, hogy a Myprotein.comról kell rendelni, úgy olcsóbb.

"


A titok ez....

Glutamint már eleve 6.990Ft-ért veszem. 7.400Ft-helyett.

Az EAA-at 11.890Ft-ért veszem a 14.000Ft helyett. A creatint ugyan annyiért veszem. A BCAA 10.890Ft-ért veszem 13.100Ft helyett. Az Impact Whey DeLuxe ugyan annyiért veszem. Még sorolhatnám.... És nem kell várnom a kuponokat, hogy mit és hogyan áraznak le, és mikor melyiket, ami épp van, vagy nem is kell. Nem kell felesleges terméket mellé vennem, hogy amit kinéztem azt olcsóbban kapjam. Az Impact 5kg-os valóban olcsóbb ott, mint itt magyarban ahol veszem, de ez csak EGY TÉTEL!!!

Ja és a bankban nem kell fizetnem a pénzt átutalásért, mozgásért(!!!). Ja és a My igen ócskán csomagol, a dobozok a legtöbb esetben oldalt sérülten érkeznek, mert arra nem képesek, hogy pár méterrel több ragasztószalaggal tekerjék át a dobozokat.

2013. júl. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!