Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nő létemre hogyan lehet...

Nő létemre hogyan lehet kockás hasam? Milyen edzést javasoltok? Ezek hatásosak lehetnek? (Videó lent! )

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Rubint Réka edzésprogramjáról, az ADD ÖNMAGAD 1-2-ről (ezekről nem találtam videót, de aki ismeri az tudja milyen)

és a NAPI 20 PERC ÖNMAGADÉRT ( http://www.youtube.com/watch?v=kvw7WVTX4-Q ) ??


Szerintetek ezek hatásosak? Hányszor csináljam egy héten, a mihamarabbi eredményért?


Szeretnék, lapos, kockás hasat, valamint szálkásabb testet. Vékony vagyok, csak a hasamon van egy nagyon pici felesleg, legalábbis szerintem, amit szeretnék szépen ledolgozni.

Olvastam, hogy a súlyzós edzés is hatásos, de sajnos nekem nincs itthon, edzőterembe pedig nem tudok eljárni, mivel a településen, ahol élek, nincs..és nem tehetem meg, hogy eljárjak máshová.


19/L



2013. júl. 9. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:
És diétát milyet ajánlotok? Tudtok konkrét szálkásító étrendet mutatni nekem?
2013. júl. 9. 12:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek az ilyen videókban, bodyrock.tv vagy sajátsúlyos (fegyenc) edzés. Kell a terhelés az izmoknak is, nem csak kardió és izomállóképesség. Az intenzitás csúcsa legyen magasan, ne a kiterjedés szélesen, hiába ugyanannyi az integrálja, ez nem kumulatív.


Ha vékony vagy, akkor előbb izomtömeget kéne növelni, mert a kockahast is az izmok adják, és ha a vékonyra leszálkásítasz, az egyrészt nem igazán fog menni, másrészt ronda anorex leszel. De látatlanban nehéz megmondani, mennyire vagy vékony.


[link]

2013. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 160 cm és 47 kg vagyok, arányosan oszlik el rajtam, csak a hasammal nem vagyok megelégedve :)


Jó amit linkeltél, így már világos.


Ez lehet hülye kérdés lesz, de honnan tudom, hogy a zsír alatt mikor fejlett már az izom...hogy mikor kezdhetek el szálkásítani?

2013. júl. 9. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A tükörből (: Ha már elég vastagnak látod magad, de mégse vagy olyan dagin vastag, mert nincs annyi zsír rajtad, hanem izom van helyette (alatta).
2013. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!