Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet kockás...

Mennyi idő alatt lehet kockás a hasam?

Figyelt kérdés

[link] Jpg

heti 3x-4x szoktam futni 30-50 percet 170-180as pulzussal. heti 1x2x ugrálókötelezni 10-30 percet. 2-3 napid edzek 1 nap pihenő utána kezdődik az egész előröl. Első napon kézenállásban 4x8 fekvenyomás (nem tom mi a neve pontosan) fegyencedzés alapján, 4x10 fekvőtámasz amikor az egyik kezemmel megfogok egy magasabban lévő tárgyat. 4x20-25 lábemelés lassan. 4x20-25 felülés 10 kgal, állásból híd fal mellett 2x5 ezután futás másik nap ugyan ezek viszon a fal mellett fekvőt kicserélem húzódzkodással általába 6-8 sorozatot csinálok 8as ismétléssel teljes húzódzkodás szembekézzel, fordítva, szűk szembekézzel ha megy még akkor a széles de abból 3-4 megy csak sajna, még guggolást csinálok 4x20, tolódzkodás 3-4x8-10. ezután ugrálókötelezés. a harmadik nap ugyan azt csinálom mint az első napon. Átlagos kajálásom. reggel szendvics tk kenyér 1-2-t eszek párizsival vagy szalámival sajttal, vaj nélkül stb. vagy gabonapehely, csokisat , nem túl diétás de ha kell elhanyagolom, nem sokat eszek belőle, 1 bögrével ha eszek vagy esetleg még zabpelyhet. tízórai szendvics.

ebéd ami van de abból keveset. Uzsonna szendvics vagy nem uzsonnázok. Vacsora próbálok csirkemellet vagy ilyesmit enni. Min változtassak? 2-3 naponta szoktam enni 1 kicsi túrórudit. Csak vizet iszom. 16 leszek szeptemberben nem tom mennyire szükséges ezt leírni de leírtam.



2013. júl. 6. 13:56
 1/6 anonim válasza:
Hát ez emberfüggő..nekem pl. nagyon gyorsan reagál az alakom, ha minden nap 20 perc hasizmot végzek, akkor 2-3 hét után már látszik.
2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

itt a kép róla

2013. júl. 6. 16:05
 3/6 anonim válasza:

Nem akarom elvenni a kedved ettõl,de én a kajálást elhanyagolom,úgy eszek,ahogy kedvem tartja,van,mikor kicsit odafigyelek rá..és kicsit jobban meglátszik rajtam,mellkasam szerintem sokkal jobban ki izmosodott,mint neked,igaz a hasam talán hátrányban van.

Azért elég jól nyomod,grat.:)

2013. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 9. 19:57
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és szerintetek jó ez az edzés?
2013. júl. 11. 19:49
 6/6 anonim válasza:
Szerintem elég jó! :)
2013. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!