Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet kockás hasam?

Lehet kockás hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lehet e kockás hasam ha megcsinálok naponta 600 felülés(megtudom csinálni), de közbe meg van 1 kis zsír a hasamon és nem csinálok zsírégetést pl futás, úszán v egyéb izzasztó testmozgást. A választ köszönöm!
2013. júl. 7. 11:47
 1/6 anonim válasza:
Mindenkinek kockás a hasa, az, hogy mennyire látszik az attól függ, hogy mennyi zsír van rajta, tehát zsírégetés nélkül NEM lehet kockás hasad, oda diéta kell, meg normális étrend, hogy legyen eredmény, de ne csak hasra eddz, ha már edzel, hanem mindenre.
2013. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Na ezt jól megmondtam: tehát diéta=normális étrend.
2013. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ìgy nem.
2013. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okra:) köszönöm:))
2013. júl. 7. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy hol hallottad, hogy ha hasra edzel, akkor onnan el fog tűnni a zsír? :)

Ez az egyik legnagyobb tévhit, és már mindenhova ki van írva, hogy ez egy nagy *****, de valahol még is megtalálják az emberek..

2013. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért én kíváncsi lennék arra a 600 felülésre. Egy időben én is azt hittem, hogy 500-at megcsinálok, amíg valaki nem szólt, hogy rosszul csinálom. Ha rosszul csinálod, akkor nem csak semmi értelme nem lesz, hanem ilyen magas ismétlésszámmal 5 év alatt szétszedi a gerinced. Én a helyedben lábemelést, meg hasprést csinálnék
2013. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!