Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok lenne a heti hat edzés?

Sok lenne a heti hat edzés?

Figyelt kérdés

Nyáron lenne időm minden nap lejárni edzeni, kíváncsi vagyok mit gondoltok az elképzelésemről:

1. nap Mell-tricepsz-(has?)

2. nap láb

3. nap váll-has

4. nap hát-bicepsz

5. nap = 1. nap

6. nap = 2. nap

7. nap pihenőnap

majd folytatom...8. nap = 3. nap


Sok lenne ez?

3 hónapja edzek konditeremben előtte 1 év fegyencedzés.

Napi 10+ óra alvás, az edzésen kívül egész nap tudok pihenni. Kajám kb heti 4 nap teljesen rendben, a többin is próbálok törekedni minél jobb kajára. Edzés után wpc80+dextróz. Sajnos eddig hülye voltam, a lábazást most kezdtem csak el konditermi szinten (fegyencbe eljutottam az egylábasig). //Egyébként nagyon vékony vagyok.

Augusztusban töltöm a 17-et.



2013. jún. 2. 20:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sok és szarul is vannak összepárosítva :/
2013. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

inkább maradj 5nél,a napok ismétlése pedig pláne rossz.

hát bic párosítás nem nyerő

váll hasnak sincs sok értelme

2013. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor hogy párosítsam?
2013. jún. 2. 20:29
 4/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez?

[link]

2013. jún. 2. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk úgy kellene, nem pedig 6-szor edzeni és kétszer mindenre!
2013. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"hát bic párosítás nem nyerő "

és miért nem? én is együtt nyomom, és így a legjobb szerintem.

2013. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:

azért nem mert a hát túl nagy ahhoz hogy mellette még bármi mást edz.

egy edzésre bőven elég a teljes hát izmokat megedzeni.

valamint csak úgy működik a hát és bic párosítás hogy először a hátat edzed.

egy valamire való hát edzés után pedig a fáradt törzseddel,fáradt hátizmokkal,gyengült lábakkal nem lehet normálisan bicepszezni csak úgy mint egy kislány.

ha te hát edzés után még bicepsszel akkor vagy a bicepszed lazább vagy a hát edzésed volt lazább.

2013. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt igazad van, de én pl. jobban érzem, pedig keményen csinálom. Vannak olyan gyakorlatok, aminél kap a hát és a bic is, pl. húzódzkodás stb.

A másik meg hogy a mell-tricepszet is egybe edzem, akkor szerinted ez is szar? :D

2013. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dirtboy ***** válasza:
a mellet jobban szerettem vállal párosítani,de a mell-tric páros nem rossz,fekvenyomásnál is dolgozik a tric stabilizáló ként,áthúzásnál is dolgozik a tricpesz na meg hát egyik sem olyan nagy hogy egyedül kéne edzeni.
2013. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azért nyomom egybe a hát-bic, mell-tric mert amikor külön napon csináltam, nem éreztem magam annyira kipihentnek, még ha pl. egy mell-tric között volt 1-2 nap pihenő akkor is furcsa volt, mert pl. mellnél kapott a tric is stb.

Meg így jobban is fejlődök.

Amúgy nem azért kötöttem bele, mert lehet igazad van, kinek mi a jó, de nem vetném el lehetőségként a hát-bicet sem, de mindenki maga érzi mi a jó.

2013. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!