Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó így ez a diéta összeállítás?

Jó így ez a diéta összeállítás?

Figyelt kérdés

reggeli: fehérje (200kcal)

suliidőben: 10db tucc snack (180 kcal)

ebéd:(500-700kcal)

edzés után: fehérje(50kcal(ezt vízzel iszom))

lefekvés elött fehérje 200kcal


edzés: konditerem heti 4x (súlyzós edzések)

küzdősport 1x egy héten

futás 2x egy héten


72/180 centi vagyok. 69 kg a cél


2013. máj. 22. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez így full sz@r. Snack? Meg mijaza ebéd? Sehol normális sovány hús+ zöldség, jó kis telítetlen zsírok? Ez nem étrend!
2013. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most bocsánat de, tessék? Napi 3x innál fehérjét, és ezen kívül össz-vissz 2X étkeznél, jól értem? Abból az egyik tuc? Az ebédet le sem írtad. Ez így full szar, előbb normálisan próbálj már meg kajálni, fehérjét pedig egyelőre csak edzés után igyál, bár ha te most szálkásítani akarsz, akkor még sokkal jobban oda kellene figyelni a kajálásra.
2013. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha fiatal vagy, hülyeség ezen a három kilón agyalnod. Úgyis nősz, akkor meg úgyis visszaszednéd, mellesleg ez a három kiló nem valami sok. Ne a mérleget nézegesd ennyi feleslegnél,-már ha tényleg van rajtad-hanem a tükröt, aztán egy jól belőtt diéta és edzésterv után majd eltűnik rólad az a kevés párna, mert gondolom az zavarhat, viszont ha az ideális testtömeg index miatt vetted ezt a fejedbe, akkor felejtsd el, az egy hülyeség, ekkora tartományú súlyvesztési tervnél pedig tényleg nincs értelme róla beszélni.
2013. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni az ebéd csirkemell legtöbbször. a tucot meg a szendvicsek helyett raktam be. sajnos suliidőbe nemtudok vinni csirkét, meg hasonlókat.
2013. máj. 22. 21:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Mé nem tuc vinni?
2013. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudnál vinni csirkemelles szendvicset tk kenyérrel. De akár dobozban is csirkét zöldséggel.
2013. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vagy csirkés szendvicset tk kenyérrel dobozban :DDD

A variációk száma végtelen :DDD

2013. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a gáz, h nincs pénzem minden második nap csirkét venni, ezért fehérjézem ink.
2013. máj. 23. 06:36
 9/14 anonim ***** válasza:
És úgy olcsóbb? Meg mi az hogy fehérjézel? Értem én, hogy itt a tápkiegre gondolsz, de ne használd már így. Ha csirkét eszel, akkor nem fehérjézel? Akkor szénhidrátozol és zsírozol is? :)
2013. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vmi csirkeutálóü ember ami a kommentekből lejön, de most amíg napi 3 adag fehérjével havi 5 ezerbe megvagyok addig a csirkét vehetem 2-3 naponta 1000 Ft-ért :/ Amúgy megfogadtam a tanácsokat mamár elhagytam a snackeket, helyette normálisk aját vittem + még vacsorárai s betermelek vmit :)
2013. máj. 23. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!