Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 12Hhetes diétán vagyok, ha...

12Hhetes diétán vagyok, ha letelik utána is folytatnom kell a napi 5-6szori táplálkozást?

Figyelt kérdés
60Kg-os no vok, edzek mellette heti 5szor, jelenleg szàlkàsito diétàn vagyok. a kérdésem az,h amenyibben hosszutàvon,eredményesen akarom majd tartani az elért alakot,akkor mostmàr mindig tartanom kell magam ehhez a fajta kajàlàshoz?

2013. máj. 19. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Le fognak pontozni de azért leírom. A napi össztápanyagbevitel sokkal de sokkal fontosabb mint az étkezések időzítése meg száma. Most se lenne muszáj 6szor enned.
2013. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha igy van,akkor miért tanàcsoljàk mindenhol,hogy 2-3orànként kell/tanàcsos enni?? megmondom oszintén,nagyon nagy szervezést igényel,ami egyenlore kivitelezheto,mert a gyerekemmel itthon vagyok,de mondjuk aki dolgozik,vagy mondjuk nem profi szinten van,akkor ezek szerint elfelejtheti az àlom alakot?? kissé ellentmondàsosnak érzem ezt az egészet...
2013. máj. 19. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert ha 2-3 óránként eszel nem leszel éhes köztük és nem akarsz majd nasizni és ettől összesen kevesebb kaloriat fogsz bevinni mintha 3szor ennél. De nincs semmi varázslatos zsírégetődolog benne.
2013. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én ezzel tisztàba vagyok,csak éppen : 1.ki tudja MINDIG,RENDSZERESEN azt megoldani,h 2-3orànként egyen (komplett tiszta étkezés,nem turmix nyilvàn)

2. hosszutàvon ki leli oromét abban,h olyankor egyen,amikor kvàzi abszolut nem éhes és szinte eroltetni kell a kajàt. ??? erre màr mondtàk nekem azt,h kis adagokat egyek, na de konyorgom, 200g hus, 150g zoldség,meg mondjuk 40g rizs egy étkezésre kurvàra nem szàmit KIS adagnak-legalàbbis nekem,foképp ugy,hogy nem is vagyok éhes! ezért ordogi kor

2013. máj. 19. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg ha fogyni akarsz akkor mi a fenéért ennél amikor nem vagy éhes? Meg ugye így több turmixot is el lehet adni.
2013. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A napi mennyiség számít igen, de azért oszd el 3-4 óránként, hogy egyenletesebb vércukorszint és aminosavszint legyen.
2013. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!