Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító étrend?

Szálkásító étrend?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért ezt írtam ki kérdésnek, mert erre páran eléggé felfigyelnek -neveket nem írnék -az ő tanácsukat kérném. Most szálkásítok először életemben, kaja, edzés rendben van, más lenne a kérdésem, amire sehol sem találtam választ, mégpedig az, hogy milyen érzés? 3. napja élek ezen az étrenden, súlyzózóm, aerob edzést végzem. Eddig nem éreztem éhség érzetet -gondolom a gyakori magas fehérjebeviteltől- mostanra viszont kicsit furán érzem magam, nem tudom, ez szokványos-e? Nagyon izgága lettem, nem birok egy helybe maradni, ezen kívül izzadok, és néha olyan érzésem van, mintha magasabb lenne a testhőmérsékletem is. Kicsit olyan, mintha a reflexeim is kiéleződtek volna, bár néha kicsit nyomottabbnak érzem magam. Éhes azóta sem voltam egyáltalán. Szóval normális ez így?

2013. máj. 8. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elején még normális a pörgős anyagcsere, de ha hosszabb ideje leszel alacsony ch-akkor inkább energiahiány, fáradékonyság lesz, néha koncentráció zavarral.
2013. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors válasz! És az energiahiányos időszak meddig tart, a diéta végéig?
2013. máj. 8. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ahhoz is hozzá lehet szokni. :)
2013. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem egy tündérmese lesz így vizsgaidőszakra! De valamit valamiért! :D
2013. máj. 8. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:

ez természetes... a szervezet átállt vészhelyzet üzemmódra..


pár év, és már rendben lesz, és tök szálkás leszel.

(rengeteg fizikai munkával, csak a kaja nem csodaszer)

2013. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!