Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Péntek és Vasárnap kivételével...

Péntek és Vasárnap kivételével minden nap hasazok. Ez sok, vagy nem baj, ha minden nap van hasedzés?

Figyelt kérdés
persze igyekszem minden nap más-más gyakoraltokat csinálni.

2012. okt. 2. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
heti 3 rendes edzésnek elégnek kell lennie, nálam beválik
2012. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hasizomnak is ugyanúgy kell az idő a regenerálódásra, szóval ahogy az első is mondja, heti 3 hasazás bőven elég!
2012. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha az alsó hátat és a gerincfeszítőt is ugyanilyen intenzíven edzed,vagyis a tested másik oldalát,akkor nem gond.

viszont ha nem,akkor a tested lényegi oldala nem erősödik,sőt tovább gyengül.

magyarul ugyanaz,mintha valaki csak bicepszezne,de soha nem tricepszezne.

azzal a különbséggel,hogy az alsóhát felelős a felsőtest mozgatásáért,egyenesen tartásáért.

szóval ha van fontossági sorrend,akkor az alsóhát,és a gerincfeszítő izomzata ereje a legfontosabb,főleg ha a derék öv edzése a cél.

2012. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én egy testépítő oldalán láttam,hogy ő minden nap edzi a hasát. :/

Akkor nem tudom hogy van...

2012. okt. 2. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

A hasat, vádlit, alkart, elvileg lehet naponta is, mert ezek gyakori használatra lettek kitalálva, amúgy meg szerintem se érdemes eltúlozni.

Elég az a 3.

Én heti egyet tolok, meg is látszik az eredménye... :)

2012. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aham....
2012. okt. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!