Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet egyszerre hasról fogyni...

Lehet egyszerre hasról fogyni és izmot is növelni? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 15:16
1 2
 11/20 Slinker ***** válasza:
Én fenntartottam azt a lehetőséget, hogy rosszul mérik a test-zsír %-ot, de ahhoz IQ kell, hogy ezt megértsd. De azon nem változtat, hogy a hasamról lement a zsír, közben pedig 4 centivel nagyobb lett a felkarom térfogata. Azt is írtam, hogy nem vagyok nagydarab állat. Én egyébként gyógymasszőr vagyok, tehát én meg anatómiából vagyok jobb...
2012. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A karod 28-ról felment 32-re? Nagyon durván nézhetsz ki IQ huszár. Egy gyógymasszőrnek azért lenni kellene annyi sütnivalójának, hogy 1,5%-os testzsír nincs. Szóval ne magyarázd meg a tévedésedet kisgyerek, mert egyre jobban szétégeted magad. Be kéne látni, hogy nem nem vagy okos. :)
2012. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 dirtboy ***** válasza:

/közben pedig 4 centivel nagyobb lett a felkarom térfogata./


térfogata?

mi van?

nem kerülete?

be iskoláztassunk téged?

szívesen össze dobjuk a pénzt aztán be iskoláztatunk hogy tanulj egy kicsit,szóljál aztán nézek neked egy jó kis kisegítő iskolát.



még azt mondta térfogata,beszarás.

2012. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem is néztem: térfogata.:)

Sikerült a 45-%-os nagyon okosnak tényleg lejáratnia magát.

2012. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Slinker ***** válasza:
Ha valami nő, akkor a térfogata is nő. A kerület 2 dimenzióban van. Test-zsír %-ról nem nagyon tanultunk, ezt az egészségközpontban mondták, ahol mint írtam én hittem nekik, gondolván, hogy tudnak valamit amit én nem. Még ha 28-ról 32-re is mentem volna fel, akkor is NŐTT!! és ment le zsír, tehát lehetséges... Egyébként ezeket meglehetne beszélni normálisan is, nem értem miért kell ilyen közönségesen válaszolni... persze ez intelligencia kérdése.
2012. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Te kezdtél így válaszolni, tőlem beszélhetünk normálisan is.

Szóval a kerületét szoktuk (én nem) a karnak, a térfogatát max számolni tudod. Nem az a gond, hogy tévedsz dolgokban, hanem hogy utána is ragaszkodsz a kijelentéseidhez, mikor mindenki számára nyilvánvaló, hogy nem reálisak. Na most szépen írtam. :)

2012. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Slinker ***** válasza:
Oké, lehet, hogy rosszul indítottunk :) Én úgy érzem annyira nem ragaszkodom a dolgokhoz, hiszen a testzsír %-nál is írtam, hogy tévedtem. Leírom teljes egészében, hogy én, hogy gondolom. Ha valaki tömegnövelni akar, akkor megy rá zsír is, mert mint te is írtad, teljesen más étrend. Mivel a "nagyok" így csinálják, biztos így a jó. Viszont a kérdés az volt, hogy lehet-e hasról fogyni és izmot is növelni. Miután nekem sikerült, még ha nem is olyan nagy izom felvétellel, ezért az volt rá a válaszom, hogy lehet. Nem azt írtam, hogy így kell, vagy így a jobb. Lényegében mind a kettőnknek igaza van, csak más szemszögből nézzük. Szólj ha tévedek.
2012. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem akarok megint belemenni egy nagy vitába, de én továbbra is azt mondom, hogy nem lehetséges izmot növelni és zsírból fogyni egy időben. Illetve teljesen kezdőknél, ha nagyon edzetlen valaki, akkor az első hetekben előfordulhat minimális izomnövekedés, de ez nem lehet 4cm karméret növekedés. Örülünk, ha nem veszítünk sok izmot szálkásítás során, nem hogy izmot növeljünk. Ez nem szokott naturálban összejönni, nekem elhiheted, van tapasztalatom a 27 év edzéssel.

A zsírból történő fogyáshoz szálkásító diéta kell, ami energetikailag kalóriadeficitet jelent, így nem jut elég kalória az izomnövekedéshez, de sokszor a megtartásához sem. Az izomtömeg növeléséhez pedig tömegnövelő étrend kell, ami pedig kalóriapluszt jelent, így jut elég tápanyag a használt izmok regenerálódásához és további épüléséhez. De erre millió cikk van, nem én találtam ki az elméletét.

2012. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Slinker ***** válasza:
Abbahagytam egy ideig az edzést ( 3év kihagyás ) és elég sokat vissza estem. Alapból vékony alkat vagyok, így az izmaim lementek a hasamra pedig feljött egy kis zsír. Elkezdtem diétázni ( elhagytam a hétvégi 2tepsi muffint, csokit, csipszet, kenyeret stb. ) és edzeni, mellé fehérje turmix. Lehet azért nőttem, mert már voltam ennél nagyobb és működött a sejtmemória. Én sem akarok vitázni, de ha velem ez történt akkor miért mondjak mást? Hazudni meg nem hazudok, ezt vagy elhiszed, vagy nem.
2012. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jó, akkor elhiszem.:)
2012. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!