Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet egyszerre hasról fogyni...

Lehet egyszerre hasról fogyni és izmot is növelni? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem lehet
2012. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 dirtboy ***** válasza:
nem
2012. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
naturálban nem
2012. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet naturálban, mert különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Hogyan lehet? Koxal. De azt meg nem ajánlom!

2012. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Slinker ***** válasza:
Lehet, hogy nem lehet, de nekem sikerült :) Egy év alatt kockás lett a hasam és nőttek az izmaim. 14%-os testzsírral kezdtem, most 1,5%. Elhagytam a cukros italokat a csokit és minden ilyen egészségtelen dolgot és elkezdtem a fegyenc edzést egy kis súlyzós edzéssel vegyítve. Tehát szálkásabb lettem és nagyobb. Nem azt mondom, hogy rohadt nagy lettem, de mindenképpen látható és mérhető változáson mentem keresztül.
2012. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1,5 % tuti nem lehet, mert a testépítők versenyen leszálkásítva, levízhajtózva 4-5%-os zsírtartalommal rendelkeznek. 1,5-nél már halott lennél, szóval nem kéne kamuzni. + nem izmosodtál semmit, csak lement a zsír, ezzel láthatóbbá váltak az izmok, de ez nem izomtömeg növekedés.
2012. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Slinker ***** válasza:
Mint írtam mérhetően nőttem! Tehát például vastagabb lett a karom. A test-zsír %-ot havonta megnézetem egy egészségközpontban, tehát én hiszek nekik. De ha ott számolnak valamit rosszul, akkor is lement a hasamról a zsír és nőttem. A lényegen nem változtat, ugyanis ez volt a kérdés. Azért mert te nem tudsz valamit, azért még nem kell hazugnak nevezni.
2012. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

kicsi gyerek, engem te ne oktass ki. 27 éve gyúrok, úgy hogy talán több tudásom (élelmiszermérnök is vagyok) van mint neked! Mutass már egy képet öcsibogyó, hagy lássam a másfél százalékodat!!

És igen is hazug vagy ha azt állítod, hogy 1,5%, mert ilyen NINCS bakker. 4% alá senki nem tud menni okosgyerek!!!

2012. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne mondjál már hülyeséget, NEM lehet egyszerre nőni és zsírt leadni...

Lehet, hogy nem lehet de neked sikerült? Mért mi vagy te? Valami genetikai csoda?

1,5%-os testzsír pedig lehetetlen, talán Gandhinak a 40napos böjt után...

2012. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Genetikai csoda a gyerek. Arc az van.
2012. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!