Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el kondizni?

Hogyan kezdjek el kondizni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Szeretnék eljárni kondizni,kicsit csinosítani az alakomon, combokat feszesíteni,és a karomon vékonyítani, izmosítani..Nem tudom hogyan induljak el...Először milyen gépeket használjak? Mennyi időre? Kellene egy edzésterv! 163 cm, 52 kg vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2012. júl. 28. 19:49
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ha izom építés lesz a cél akkor tömegnövelő étrend kell /3-4g/tskg ch legyen majd mert lány vagy/.


ezt olvasd el és az oldalon találsz kezdő edzésterveket és tömegnövelő minta étrendeket.

[link]


utána ha kérdés van akkor kérdezz nyugodtan.

2012. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha bemész egy konditerembe ott az első edzéstervet ingyen össze àlítjàk. meg mondod hogy mit szeretnél és ők segitenek meg mitatjàk mit hogyan kell
2012. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem mindenhol adják ingyen az első edzétervet, és a kondiban dolgozók is hajlamosak igen nagy marhaságokat mondani, szóval mindennek legalább 3 forrásból utánanézni!


A vékonyítani és izomsítani pedig ellentétes folyamatok, egyszerre nem fog menni.

2012. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ott van Péntek Enikő : [link]
2012. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az utolsó válaszolónak is a tornavideót! Ki próbálom, jónak tűnik:)

Azt szeretném valahogy elérni, hogy vékonyabb karom, combom legyen, de izmosabb mint most.

2012. júl. 29. 14:16
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] Ilyesmi lenne a cél! Talán picit izmosabb..:) MOst nagyon "puha" vagyok mindenhol!
2012. júl. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!