Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » DietGainz a magyar testépítés...

DietGainz a magyar testépítés pápája?

Figyelt kérdés
a kérdezz-felelek csak arról szól nála, hogy embereket oltogat rendkívül lekezelő stílusban.

2023. márc. 17. 12:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig a 11-es vagyok. Most rakott fel dietgainz egy személyi edzős videót:


https://www.youtube.com/watch?v=eqP9zQxzy1A


Pontokba szedem a problémáimat ezzel kapcsolatban:


1. Majdnem az összes gyakorlat gépeken történik


2. 11:10-nél azt mondja, hogy "gurtni nélkül nincs hátedzés"


Ezek szerint pl. nekem a több, mint 20 év edzésidő alatt egyszer sem sikerült hátra edzenem. Egyébként a fogáserősség fejlesztése nem lenne alapvetően fontos?


3. 19:25-nél azt mondja a lábtolásnál, hogy "az, hogy a boka hogyan áll, az teljes mértékben irreleváns"


Ezt inkább nem is kommentálom.


4. "rengetegen azt hiszitek, hogy 3-4 munkasorozatot meg lehet csinálni ugyanazzal a súllyal, minden sorozatban ugyanazzal az ismétléssel.....Ha nem csökken az erő sorozatról sorozatra, akkor az azt jelenti, hogy az előző munkasorozatnál sem adtál bele mindent"


Na és? Pont ezért van az RPE-skálázás. Senki nem mondta, hogy mindegyik sorozatnak éppen a bukás előtt kell véget érnie.


"maximális erődobás, maximális erőkifejtés nem volt"


De, pont az a lényeg az ilyen edzésnél, hogy úgy állítsd be a terhelést, hogy az utolsó egy-két sorozat már nehéz legyen.


5. 47:10-nél: "5-6 óra nem telhet el két étkezés között"


És mi van, ha esetenként mégis eltelik?

2023. márc. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
semmi. 20 év után minek foglalkozol még ilyenekkel
2023. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

22. válszolónak igaza van, aki 20+ éve edz, az nem foglalkozik ilyen semmilyen alakokkal.

Max. a pár éve edző tudományos Jóskákat érdekli Dietgainz, akik szerint rendkívül fontos tudni, a legújabb Pubmed-es tanulmányokat és grammra pontosan kiszámolni a kajádat.

Amúgy a gyúrósok közt még mindig jóval többen ismerik Kiss Jenő nevét mint Dietgainzét.😝

2023. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22-23


Nem is izgat a dolog, de ha egyszer ez volt a kérdés, akkor reagáltam rá.

2023. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem ki ez.

Ennek szófosása van.Lemegy a nap mire elmond valamit,amit pár mondatban ellehetne.

2023. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az ürgéről a Dr. Lenkei Gábor jut eszembe. Csak Lenkei a vitaminokról tart kiselőadást. De amúgy dettó, ő is csak beszél, beszél, se eleje, se vége, és arra vársz, hogy nyögje már végre ki, hogy mit akar. Amit el lehetne mondani 5 percben, ők elmondják 50 percben.
2023. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%

Belenéztem a #21 által linkelt videóba. Azért azt adjuk meg, hogy ez fényévekre van a Bani 10+ évvel ezelőtti fröcsögésétől, hogy csak a kispöcsűek kompenzálnak nagy súlyos erőlködéssel. A BÉLA az más, ő nem a ti szintetek.


Azért azt lássuk be, hogy ettől a közegtől nem várhatunk akadémiai székfoglaló beszédet idéző színvonalat.😄

2023. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

na hova lett a sok diet gainz fan?

nem rég még minden második kérdés alá a videóit linkelgették :D

2023. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!