Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szeretnék izmot felszedni...

Ha szeretnék izmot felszedni (tömegetnövelni) ahhoz mekkora + kiadás kell pénzügyileg amit az étrendre költök el?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista srác vagyok. Sose volt bajom a külsővel, más se tett rá megjegyzést hogy kövér, vékony stb lennék. De szeretnék kicsit izmosodni. Akik szedtek már fel izmot vagy abban a folyamatban vannak azok mennyit költenek 1 héten kajára? Egyetemistaként limitáltak ugye a lehetőségeim.. ezért érdekelne hogy kb mekkora összegből lehetne normális étrendet kialakítani.(edzeni is fogok mellette nyilván, de ha hízni akarok nyilván több kalóriát kell bevinnem mint amit elégetek...

2023. márc. 15. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én nem költök sokkal többet, mint edzés nélkül.. Kajálni akkor is kell, ha nem edzel. Az átlagember megeszik 3000 kcalt naponta, azzal meg már lehet tömegelni. Szálkásításnál meg kevesebb megy.
2023. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell túlbonyolítani, főleg egyetemistaként. Akár olcsóbban is ki lehet jönni ha eddig feldolgozott ételeket ettél, mostantól pedig csak alapanyagokat veszel és te főzöl. Kis kalóriaplusz kell csak, ne akarj betömegelni.
2023. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Az elmúlt 1-2 évben én úgy érzem, hogy talán még olcsóbban is kijön egy normális étrend mint az össze-vissza zabálás, annyira elszálltak a pék cuccok, mirelit kaják, gyors éttermek stb.
2023. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlodDrunk ***** válasza:
80%

Attól függ,hogyan étkezel jelenleg,elég drága lett minden,szerintem 5k/nap egy szolidabb,sporolosabb etrend kijön simán egy kezdő számára,szerintem aki nem edz annak is kerül ennyibe legalább/nap ha normálisan kajál,nem csak szemetet.

De ugye határ a csillagos ég,amin sporolni tudsz az a tápkiegek,mert teljesen fölöslegesek,amit arra költenél az is menjen normális kajára.

Másfelöl meg nem kell tul misztifikálni a kaját,nem csak csirke,rizs van meg,bármit ehettsz!!


Célnak megfelelő kcal-makrót számolj egy ideig aztán pár hónap év attól függ hogy megy,már fejből is menni fog minden hogy miből mennyit :)

2023. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Nálam a szálkásító időszakok drágábbak mint a tömegnövelő.
2023. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi a f.?! Az első 5 válaszból senki nem ajánlotta a csirkepulykabrokkolilazacrizs-t, határozottan emelkedett az oldal színvonala ^^ Kérdező, tömegeléshez javasolni tudom a tésztákat, tejet, tojást (sárgájával, manapság már ez sem evidens), olajos magvakat, meg úgy általában az olivaolajat. Ha nem tudsz egész nap enni, ezektől is fogsz hízni mert nagyon sok kalória van bennük
2023. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ki lehet hozni havi 60ezerből is ha bírod a monoton étrendet.

reggeli tojás, kenyér, ebéd csirke rizs/tészta +valamilyen zöldség keverék, vacsora mondjuk palacsinta

2023. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és nem azért csirke mert az a gyúrósok szent eledele, hanem mert az olcsó :D
2023. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Disznó olcsóbb szerintem
2023. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az lehet.

azt rühellem, úgyhogy soha nem veszek ezért nem vagyok képben az árával.

2023. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!