Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem testépítés, de egy speciál...

Nem testépítés, de egy speciális gyakorlat kapcsán némi fájdalmat érzek, egy hónap elteltével. Ilyenkor mi történik általában? Meghúsztam? Túlterheltem?

Figyelt kérdés

Bemelegítés nélkül csináltam erős nyújtást. A medencecsont, combcsont találkozásánál érzek némi fájdalmat séta közben.


Ha esetleg orvost tanácsoltok, milyet? Illetve mi lehet a gond?

Azt leszámítva hogy eszetlen voltam.


2023. márc. 13. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
* z
2023. márc. 13. 20:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Kíméljem még? Vagy egy ugyanolyan, csak finomabb gyakorlattal próbáljam nyújtani?
2023. márc. 13. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idő segít. A masszázs, sporkrémek is jót tesznek. Nyújtás csak finoman és statikusan.
2023. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy sciatica. Keress rá, hogy sciatica relief, ártani nem árthatsz vele
2023. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lábtolón sérültem meg, lassan 4 hónapja. Azóta a csípőm bal oldalt minden egyes szett után szúr, éget, rá sem bírok állni.


Úgy voltam vele, hogy majd helyrejön.. 4 hónap alatt semmi javulás. Ne kövesd el az én hibám, és fordulj orvoshoz minél hamarabb, mert a sérülés nem játék.. Az, hogy mi lehet a gond, sajnos itt egy anonim oldalon látatlanban senki sem tudja megmondani.


Ortopédia foglalkozik ilyenekkel, ott szaglássz körbe.

2023. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!