Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A teljes edzés vagy az osztott...

A teljes edzés vagy az osztott edzés formálja,izmosítja jobban az embert?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb végezni,melyik a megterhelőbb a szervezetnek?

2023. jan. 15. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ahány ember annyiféleképpen áll az edzés felosztáshoz, én döntő többségében osztott edzést csináltam, nekem az jött be, ahhoz van a legnagyobb kedvem, és nem panaszkodom se a formámra se az erőszintemre. Amúgy meg az intenzitás és heti munkasorozat szám a lényeg, nem a felosztás.
2023. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mit szedtek edzés mellé?
2023. jan. 17. 07:24
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
En mar evek ota semmit, de a kajara figyelek
2023. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
miket eszel napi szinten vagy heti szinten?
2023. jan. 18. 20:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Eleg sokat egetek es alapbol se zsirosodok szal grammolni mar nem szoktam (csak par evem volt ilyen). Mar ranezesre tudom h mi mennyi nagyabol meghat szakacs vagyok😀 Sok szenhidratot viszek be.. 3-400g foleg rizs, bulgur, edesburi, zab, banan, teljes kiorlesu cuccok.. feherje 1.5g-2g, az nagyreszt barmilyen hus, tojas, huvelyesek. Zsir meg pl mogyorovaj a zabba, zsiradek ami suteshez kell meg ami a husba van, avokado, lazac, magok(pl kesudio, tokmag, pisztacia)

Kb barmit eszek szalkas, kockas vagyok szal maximum mennyiseg nincs nalam csak minimum. Mert fogyni viszont nagyon konnyen tudok

2023. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!