Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ért már attrocitás konditeremb...

Ért már attrocitás konditeremben? Mi történt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 11:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Éppen egy laza 200 kilós fekvenyomás sorozatot csináltam, amikor bejött egy 2 méter magas, 120 kilós fazon és felrúgta a kulacsomat, mondván hogy nem tudom e, hogy ilyenkor ez az ő helye? Ekkor felálltam és a szeme közé köptem. Megpróbált megütni, de elhajoltam és bevittem egy jobb - jobb - bal sorozatot a szájára. Amikor látta, hogy nincs esélye megpróbált leütni egy rúddal. Ekkor már hívták a rendőröket. Ezt egy tárcsával kivédtem, majd eldobtam a tárcsát, mert a fegyverek a csicskáknak valók. Láttam, hogy a figyelmeztető ütéseim nem hatottak rá, ezért bevittem neki egy igazi bal horgot állra. Ekkor kifeküdt. A rendőrök megérkezdtek és hálásan megköszönték a munkámat. Azóta ingyen járok oda. Itt a vége, fuss el véle."


Persze persze. Én meg épp 300 kilóval szériáztam fekve és a negyedik sorozatomnál odajött egy fintesz modell, aki elkezdett vetkőzni. A 300 kiló majdnem rámesett, de inkább oldalra fordítottam a rudat, majd egymás után mindkét oldalra lepotyogtattam róla a tárcsákat. A rúd sajnos közben eltört, amúgy is nagyon görbült. Odaszóltam egy másik pasinak, hogy szedd össze az alfahím tárcsáit kisgyerek, majd kikezdtem a csajjal. De kiderült, a csaj csak álca volt és 2 profi verőember nekemtámadt. Szerencsére nem jó helyen ütöttek meg, levettem az egyik pulóverét, megtöröltem az izzadt arcomat és levertem őket. Később kiderült, mindketten alvilági figurák voltak, kaptam a zsaruktól érte 20 milliót, hogy miattam kapták el őket. Vettem belőle egy használt V6 dízel AUDIT és azóta azzal csajozok, csak nehezen férek bele, mert 180 centi vagyok és 130 kg színizom, persze nem naturál.

2023. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Engem is pont múlt kedden ért egy atrocitás, éppen 100 kilós oldalemelést csináltam amikor beszólt az egyik formás milf hogy "ne hadonásszak már a rúdakkal, más is van a teremben". Mondanom sem kell elég széles a terem, mögöttem nyugodtan elférnek 2 métres távolságban, heti 1x oldalemelek miért nem lehet kibírni 20 percet? Azzal megfogtam a nőt és felraktam a csigás gép tetejére, mikor teljes mozgástartományban végzem az oldalemelést a két oldalt 2-2 méteres olimpiai rúddal és kellőképpen előredőlve megkímélve ezzel a kosárlabda vállaim rotátorköpenyét, a rúd vége épp a csigás gép tetején volt, egyik váratlan pillanatban mit csinált a hölgy? lábaközé vette a rúdat és úgy csúszott egyenesen a karomig, azon meg csinált egy front lewer majd hátratigris bukfencben előttem landolt. Levegőt venni nem tudtam hirtelen már kaptam is a tökönrúgást. Szegény nő rosszul mérte fel a helyzetet, az én golyóim már évek óta sérthetetlenek parányi termetük miatt, látnotok kellett volna az arcát. Olyan röhögőgörcsöm lett hogy az aznapi hasedzésemet ki is kellett hagynom. Azóta viszont új termet kellett keresnem, pillanatnyilag ugyan vicces volt a szituáció, de rá kellett jönnöm hogy ezután mindenki tudja hogy nem áll fel a cerka, ezt meg képtelen vagyok feldolgozni.
2023. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, könyörgöm mondd, hogy ezzel fellépsz valahol, és tudok rá jegyet venni :DDD
2023. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

Egy kicsiny, elhagyatott konditerembe jártam, amelyet a helyi bűnözők uraltak, a barátom Jake egy fiatal srác, egyszercsak döntött úgy, hogy megtisztítja a helyet és rendbe hozza. Jake, aki edzőként dolgozott, és rendkívül ügyes volt a harcművészetekben is, elkezdett ebbe a bizonyos terembe járni és segíteni azoknak, akik szerettek volna edzeni, de féltek a bűnözőktől. A bűnözők azonban nem voltak boldogok azzal, hogy valaki megpróbálja megtisztítani a helyüket, és így elkezdték zaklatni Jake-et és az edzőtársait.


Jake azonban nem adta fel, és továbbra is járt a terembe.

Egy nap, amikor a bűnözők túl sokan voltak, és túl erősen zaklatták az edzőtársait, Jake-nek elég volt. Ő és a társai összeálltak, és egy nagyszabású harcba kezdtek a bűnözőkkel a konditeremben. A harc szörnyű volt, de végül Jake és a társai győztek, és megtisztították a helyet a bűnözőktől. A terem újra nyitva volt a helyi lakosok számára, és Jake-et örök hősként tisztelték a közösségben. Azóta már én sem félek terembe járni és heti 4 alkalommal tudok edzeni, hála barátomnak Jake-nek.

2023. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

Tegnap 18:24 vagyok. Egyszer anno egy koxos barom már többször is bekóstolt engem, majd egy idő után visszalöktem, mire ő nekemugrott. Alapvetően nem kifejezetten veszélyes ember, 170 centi magas és eléggé zsíros figura, de egyrészt nem oda figyeltem, másrészt 70 kiló körül voltam és fellökött. A teremnek az üzletvezetője kijött és megbeszélte velem. A csávóval a többieknek is baja volt, még ha éppen nem is kötekedett, akkor is tipikus tróger volt. Ki is lett tiltva onnan ezek után. És bár alapvetően én magam is verekedős vagyok, de ennek ellenére nem voltam se akkor se most kifejezetten izmos, így hát könnyen belémkötött, de hiába nagyobb, talán le is vertem volna, ki tudja. Azaz testre nagyobb darab, de kicsit magasabb vagyok.


"Utolsó, könyörgöm mondd, hogy ezzel fellépsz valahol, és tudok rá jegyet venni :DDD"


Szerintem az ezelőtti komment (az enyém) jobb kamu sztori annál. tegnap 18:24 es.

2023. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem az ezelőtti komment (az enyém) jobb kamu sztori annál. tegnap 18:24 es."


Pedig en azt hittem, hogy minden egyes leirt szo igaz volt abban a sztoriban. : ( Eppen batorsagot gyujtottem, hogy elkerjem a szamod, de akkor ezek szerint megsem egymast keressuk sajnos.

2023. jan. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A történetem barátomról fog szólni, Tom-ról.

Egy fiatal férfi, Tom, aki edzőként dolgozik egy népszerű konditeremben, rájön, hogy a terem tulajdonosa csalódást okoz a pénzügyi ügyekben. Tom rájön, hogy a tulajdonos többet kér el a tagoktól, mint amennyit valójában szükséges a terem fenntartásához és fejlesztéséhez. Tom próbálja megbeszélni a dolgot a tulajdonossal, de ő nem hajlandó változtatni a gyakorlatán. Tom dönt, hogy elhagyja a teremet és új konditeremet nyit, amelyben ő maga lesz a tulajdonos és garantálja a tagoknak, hogy őszintén fogja kezelni a pénzügyeket.


Tomnak viszont nincs elég pénze új teremet nyitni, ezért összegyűjti a pénzt a tagoktól és más szponzoroktól. Mialatt összegyűjti a pénzt, Tomnak szembe kell néznie a volt tulajdonos megpróbálódásával, aki mindent elkövet, hogy megakadályozza Tomot az új terem nyitásában.

Tomnak nehéz dolga van, mert a volt tulajdonos már régóta van a piacon és jó kapcsolatot ápol a tagokkal, így nehéz az új terembe vonni őket. Tomnak kreatívnak kell lennie és új módszereket kell találnia, hogy meggyőzze a tagokat, hogy menjenek az új terembe.

Végül Tom sikerrel megnyitja az új teremet és a tagok örömmel jönnek vissza hozzá, mert őszintén kezeli a pénzügyeket és a terem fenntartását.

2023. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

#14, #17:


Ti elmehetnétek valami novellaíró versenyre, nagyon kreatív dolgokat tudtok kitalálni.

2023. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Pedig az elején jó sztorik voltak. Miért kell szétoffolni a kérdést ilyen kamu történetekkel?
2023. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nokent jartam egy oldschool terembe. Cicababa style. Ott lehetett mezitlab meg meztelen fdldotesttel edzeni. <Szivesen tarsalogtam a tobbiekkel,sok poen hangzott el. >Marmint en vettem fel felsot,csak a kigyurt pasik mutogattak magukat. Miert is ne? Engem nem zavart.

Ott sokan nem raktak a helyukre a sulyokat maguk utan. Kicsi terem volt es siman megtalaltuk a sulyokat.

Vmikor lennt volt egy pasi es beszolt nekem,h rakjam el magam utan a sulxokat. Megmondtam neki,h ezert jarok ide,mert itt ellakolnak itanam es meg mondtam vmi hasonlot: “Te ne parancsolgass nekem,ez nem a te termed. “es ezzel mentem atoltozni.

Azota rosszban volt velem az a pasi es az utcan se koszon 😂😂


Masik story. Ez a terem mar kb 50 eve mukodott,aztan a tulaj megcsalta (eztvmeseltek) a feleseget es elvaltak. Utana flusztralt lett es elkezdett mindenkinek serto megjegyzeseket tenni. Igy szepen lassan elmaradozott az 50 eve odaszokott torzskozonseg aprankent. Vegen hirtelen elutazott a tulaj <csak berelte a termet onkormanyzattol. Egyik naprol a masikra hagyta ott a termet. >amcsiba,mert a nav raszallt. Atvette a termet egy ugyfel,de az lett a veszte,h felujitotta. Kifestette ,uj szonyeg. Ez hetekig tartott es a maradek ugyfelkor is elszokott mashova. Utana eros festekszaggal nyitott ki es nem vitt le erositot,h adjon zenet!! A buz es a csend elviselhetetlen volt. Vegul bevezette a vonalkodos beleptetest (plasztikkartxa fenykeppel) ,mert h 1-2 ugyfel nem akart fizetni az edzesert.

Utolag tudtam meg,h oda jart Pest bizonyos keruletebol a legtobb gengszter :D Igy mond lekoptak,h szemelyit akart kerni meg nev nyilvantartast vezetni meg fotot. 😂😂

En nagyon sajnalom. Nagxon jol ereztem ott magam.


Most ujra kiado az aterem. Ha pasi lennek es lenne lehetosegem,ujranyitnam es visdzaszednem az ugyfelkort. Oktogon.



Ez mind igaz. Minden szo.

2023. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!