Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legjobb tömegnövelő?

Legjobb tömegnövelő?

Figyelt kérdés
most mi a piacon a legjobb tomegnovelo viszonylag jo aron?

2022. dec. 31. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Ár érték arányban a Biotech USA a legjobb.
2022. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akkor jobb mint az optimum nutritiob serious mass?
2023. jan. 1. 00:37
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Hát azt nem ismerem, a Biotechet próbáltam, meg a Scitec Nutrition, az is jó volt, csak az nagyon drága. Úgyhogy a Biotechnél maradtam, bár én nő vagyok, és elég vékony alkatú, de már sikerült híznom, bár ezt nemcsak a tömegnövelőnek tulajdonítom.
2023. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Szart sem ér az egész fos tömegnövelő. Ha tömeget kell növelni és nem bírsz eleget enni, akkor ott a mogyoróvaj, extra kalóriadús. De ha a fehérjebeviteled magas, akkor beleférhetne egy adag csalókaja is. Hiszen ha nehezen hízol, akkor ehetsz büntetlenül, de fehérje akkor is kell. Persze így sem ez a legoptimálisabb, de az élvezet fontosabb, mint a testépítés,c legalábbis a legtöbb esetben jobb kiélvezni az evést.


De a tömegnövelőnek mi a fene értelme van? Ha nehezen hízó vagy, akkor van jobb megoldás, mint egy turmix, ami nem túl finom, legalábbis nekem gyúrós turmix sosem ízlett. nekem bevallom, egyik fehérjeturmix sem ízlik, pedig másoknak ilyen alap fehérjeturmixok is ízlenek, na nekem nem. Szóval ha neked extrém finom, az más. De ha hízni kell, akkor nem kell tömegnövelő se, anélkül is lehet. A fehérjetartalma gyér, de fehérjét másból is lehet inni. De ha turmix kell, akkor már inkább tejsavó, de az nem tömegnövelő.


Szóval ez a tömegnövelő ez egy nagy baromság, úgy, ahogy van. De ezen felül aztán nem attól fogsz érdemben jobban fejlődni, hogy a 2 felesleges tömegnövelő közül melyiket iszod épp, a jobbat, vagy a szarabbat.

2023. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

"A fehérjetartalma gyér, de fehérjét másból is lehet inni."


Mármint másból is be lehet vinni, gondoltam szilárd ételre. De mondjuk a fehérjeturmix is van, sokkal magasabb fehérjetartalommal.

2023. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Tömegnövelés = tartós kalóriatöbblet

Nem bonyolult. Ezért felesleges agyoncukrozott, jócskán túlárazott tömegnövelő port venni.

2023. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már annyira a tömegnövelő,mert lebeszélni úgy sem lehet téged akkor:

Jobban jársz ha veszel dextrózt és belekevered a turmixodba.


Ha sok pénzed van akkor a MYOMAX Hardcoret ajánlom. Ez nem agyoncukrozott szar összvisz 6g cukor van egy adagban. Nagyon jó az oldódása és brutál finom volt anno az áfonyás ízesítésű.


Ha meg mégis sikerült meggyőzni hogy a "tömegnövelő" nem kell akkor egyénre szabott étrendet javaslok (AMI TÖMEGNÖVELŐ MELLETT IS KELL,MERT AZ CSAK EGY TÁPKIEG) és a makróidat simán kitudod kalkulálni bármely kalkulátorral,akár a YAZIO telefonos alkalmazással is. Vezess benne étkezési naplót kezdetben.

2023. jan. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Pizza+palacsinta kombó!
2023. jan. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ertem. a helyzet az,hogy kajakozok testepites mellett. es igy ehetek nagyon sokat altalaban stagnalok egy ideje... ezert kerdeztem hogy van e minisegi tomegnovelo nem veszes aron. ezt talaltam de ha ez sem jo akkor hagyom aztan probalok tobbet enni: [link]
2023. jan. 1. 14:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Rendelj a gymbeam-ről fehérjét és szőlőcukrot, keverd össze a kettőt. Árban sokkal jobban megéri.
2023. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!