Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb tömegnövelő...

Melyik a legjobb tömegnövelő hízáshoz?

Figyelt kérdés
Zsírt is szeretnék felszedni, nem csak izmot.
2021. máj. 8. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy többet eszel mint amennyit felhasználsz. Ez a legjobb.
2021. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Vehetsz cukrozott, dextrózzal telenyomott egészségtelen tömegnövelő porokat. Ebben az esetben bármelyiket választhatod, bármelyik márkától, ugyanolyan szutykot fogsz kapni. Az egészségre rohadtul káros szénhidráttípusokkal telepumpált tömegnövelő poroktól valószínüleg megy majd rád zsír, ha jó sokáig iszod. Majd ne lepődj meg rajta, ha egy-két hónap elteltével magas lesz a vércukrod, rosszabb lesz az immunrendszered és itt-ott lesz rajtad egy kis gombás kiütés. Járulékos veszteség!

Én inkább azt ajánlom, hogy azt a pénzt, amit tömegnövelő porra költenéd, azt költsd élelmiszerre, szilárd kajára. A lényeg a kalóriatöbblet, azaz hogy többet egyél, mint amennyit elégetsz egy nap. Ha ez megtörténik, akkor jönni fog a tömeg, nem lesz szükséged porokra. Ha nem, akkor nyomhatod nyugodtan a tömegnövelő porokat, nem fogsz hízni, de legalább káros anyagokat fogyasztani igen.

2021. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, akkor hanyagolom az ilyesmiket, viszont valamilyen multivitamin készítményt érdemes szedni?
2021. máj. 8. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes. Táplálkozásodtól és életmódtól függ, hogy milyen vitaminokat érdemes szedned. Nekem pl. kifejezetten elég C-vitamint, D-vitamint és Omega-3 zsírsavat szednem.

Egy általános, komplex multivitamin készítménnyel egyébként nem különösebben lőhetsz mellé. Szerintem a vitaminok és az ásványi anyagok az egyetlen olyan táplálékkiegészítők, amiket érdemes szedni!

2021. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bundaskenyer
2021. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Az a durva, hogy még a bundáskenyér se olyan egészségtelen és drága, mint a tömegnövelő por :D
2021. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Volumass 35
2021. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rántotthuss 35
2021. jún. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!