Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ért már attrocitás konditeremb...

Ért már attrocitás konditeremben? Mi történt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 11:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*Véletlenül két t-vel írtam...
2023. jan. 12. 11:29
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Egyetlen attrocitásom az volt a 15 év alatt, amikor összeugattam egy csávóval, aki imádott szuperszettezni, meg köredzést csinálni, meg egyszerre lenni a fekvenyomó padon, a guggoló állványon, a scott gépen, a lábtolón, a smith kereten és a húzódzkodón. A csávó hetente négyszer befoglalta a terem felét két órára, és felidegesített, hogy minden nap rá kell vári minden egyes gyakorlat előtt, és ezt szóvá tettem neki. Egy kicsit mormogtunk egymásnak, aztán lenyugodtunk, a csávó leszokott erről a baromságról, és a mai napig teljesen jól elvagyunk egy légtérben (bár néhány hónapja már nem láttam őt).

Pár hete pont láttam egy olyat, amikor az egyik helyi gyúrós apuka rászólt két középsulis srácra, hogy rohadt hangos pofázás és röhögcsélés helyett inkább edzenek, ha már konditeremben vannak, nem a kocsmában. Ez attrocitásnak számít?

2023. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsére én nem járok terembe.
2023. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen miatt már én is szóltam, nem egyszer, hogy valaki köredzéseket csinál, és egyszerre foglal 3 gépet/padot. Ez régebben volt, régebben volt ez divat. Most az az új módi a fiatal 18-20 éves kiscsávóknál, hogy ül a fekvenyomó padon és a sorozatok között 10 percig a telfonját nyomkodja. Ezt már nem csak én, hanem mások is szóvátették nekik, olyankor pedig elmennek onnan, hála a jó égnek.
2023. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Általában hidegvérű vagyok és nem keresem a konfliktust, de én is szóltam már be ilyen szuperszettes bohócoknak, akik egyszerre 6 gépet és 10 súlyt foglalnak 3 órán keresztül.
2023. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy beszológatós ember aki néha-néha betalált a terembe. Mindenkit zavart, odajött, elkezdte mondani a hülyeségeit, nem hagyott békén. A nőknek mondogatta, hogy miért nem inkább otthon ülnek és gyereket nevelnek, mindenki edzésébe beleszólt, ki lett tiltva hamar.
2023. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Éppen egy laza 200 kilós fekvenyomás sorozatot csináltam, amikor bejött egy 2 méter magas, 120 kilós fazon és felrúgta a kulacsomat, mondván hogy nem tudom e, hogy ilyenkor ez az ő helye? Ekkor felálltam és a szeme közé köptem. Megpróbált megütni, de elhajoltam és bevittem egy jobb - jobb - bal sorozatot a szájára. Amikor látta, hogy nincs esélye megpróbált leütni egy rúddal. Ekkor már hívták a rendőröket. Ezt egy tárcsával kivédtem, majd eldobtam a tárcsát, mert a fegyverek a csicskáknak valók. Láttam, hogy a figyelmeztető ütéseim nem hatottak rá, ezért bevittem neki egy igazi bal horgot állra. Ekkor kifeküdt. A rendőrök megérkezdtek és hálásan megköszönték a munkámat. Azóta ingyen járok oda. Itt a vége, fuss el véle.
2023. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 NTBS ***** válasza:
27%
Nem, mert nem járok.
2023. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
7. Jól tetted!
2023. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

#7

Hihető sztori...🤣🤣🤣🤣 Ezt valami Jason Statham filmben láttad?😂😆

2023. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!