Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek ahhoz, hogy izmosabb legyen a hasam és kerekebb legyen a fenekem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, vékonynak egész vékony, csak az alhasamon van egy kisfelesleg, de az se sok, és azt szeretném ledolgozni, és a fenekemet kicsit kereke bé tenni. Milyen gyakorlatok, mennyi ismétléssel segítenek elérni ezt? Kb 2-3 hét múlvára jó lenne, ha látszana az eredmény legalább egy picit

2022. jún. 18. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Ne végezzél semmit.2-3hét múlva ugyanúgy semmi se látszik és megspóroltál néhány órát.

Neked nem való ez.Itt a nyár.Olvass romantikus könyveket, meg lógj a haverokkal.

2022. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Youtubon amúgy rengeteg ilyen videó van. Beírod, aztán ki fog adni egy rakatot.


Lehet, hogy ez csak az én véleményem de rosszul teszed fel magadban a kérdést. Ha a kis felesleget akarod ledolgozni, akkor inkább keress egy sportot, amit szeretsz. Ha csak azt nézed mindig pl., hogy mennyi felülést kell megcsinálni naponta, hogy ilyen meg olyan legyen a hasam, akkor hamarabb fel lehet adni... Meg hosszú távra sem a legalkalmadab... Ha otthon tervezted megcsinálni az edzést, szerintem az egy kicsit unalmas (mármint hogy mindig csak egyedül vagy). Megint csak az én véleményem, de én az edzőtermes sportot sem nagyon szeretem:

1. elmész egy kis terembe, és ott csak emelgeted a súlyokat... semmi izgalom

2. marha drága


mégegyszer-> keress egy olyan sportot, amit szeretsz.


a másik kérdés, meg a fenék gömbölyítés... Szerintem h"lyeség. Lehet, hogy egy pár fiúnak tetszik a látvány, de nem ettől leszel népszerűbb és nem ettől kellene elégedettnek lenned...

2022. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 mozogni is szeretnék, nem olvasni akarok nyálas sz@rokat, hanem tenni valami az egészségemért és a külsőmért.


2 sportolni szoktam valamennyit, sokat biciklizek, csak valami kis plusz kiegészítést szeretnék. Itthon terveztem, de engem a magány egy kicsit sem izgat. Nem a fiúk, vagy a népszerűség miatt szeretném, (van barátom, és ő úgy szeret, ahogy vagyok, más fiú véleménye pedig nem érdekel. Attól pedig, hogy jobban nézek ki, nem lennék népszerűbb, eddig se foglalkozott velem egy osztálytársam és ezután sem fog.) hanem magam miatt

2022. jún. 18. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Dieta, kardio, guggolas, felhuzas, haspres, labemeles. De akkor mar eddzeni kene mindenre.
2022. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Ja de 2 het alatt ne varj eredmenyt. Ez honapokig tarto melo. Keson jut eszedbe.. majd jovo nyarra
2022. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 nem azt írtam, hogy 3 héten belül 5ször akkora feneket akarok, mint amekkora van most, vagy extra kockás hasat. 3 hét keményebb mozgás után azért egy pici haladást szerintem már lehet várni. Nem a nyár miatt akarom, hanem magam miatt, de ezt is írtam már.
2022. jún. 19. 07:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hét múlva semmi változás nem lesz egy picit sem. Pár hónap kell legalább.

Has: hasprés, lábemelés, 20-25 ism., Plank 3x1 perc. De hogy mennyire fog látszani a hasizmod, az a konyhában fog eldőlni.


Fenék: guggolás, merev lábas felhúzás, kitörés, 10-15 ism.

2022. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 az étkezésemmel nincsen probléma. Nem eszem cukrosat, erősen sózott, fűszerezett ételeket, sőt semmi olyat, ami kis mennyiségben hízlalna.
2022. jún. 19. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ahhoz, hogy nőjön a fenék, ahhoz kalóriatöbblet kell. Sima edzéstől nem leszel izmos, kell a tömegnövelő étrend, úgy meg lehet nem lesz kocka hasad, csak ha szálkásítasz tömegnövelés után.

Bár nem tudom mi a pontos cél. Ha csak kicsit akarod növelni, akkor elég lehet az is, amit tervezel meg mellé edzés.

2022. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jársz terembe súlyzós edzést végezni, akkor nehogy kalóriatöbbletben egyél, mert csak zsírosodni fogsz.
2022. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!