Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Benneteket nem zavar amikor...

Benneteket nem zavar amikor másokhoz hasonlítanak?

Figyelt kérdés
Amikor a testeteket más emberekhez viszonyítják, hogy ti miért nem néztek úgy ki mint XY?

2021. aug. 31. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem. Mert semmi értelme. Más genetika, más kor, más feltételek, célok.

Nem mindenki akar mr olimpia lenni.

2021. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11

Nyilván azonos célok esetén.

2021. szept. 2. 06:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Megint csak azt tudom mondani,hogy nem.

Tételezzük fel,hogy van A és B.

A nak jobb a genetikája,mint B nek.Ez adott dolog,szerencse kérdese,és nem tudás,kitartás,vagy motiváció,vagy táplálkozás kérdése.

B mindent a legeslegjobban csinál,még sem fog úgy kinezni,mint A.ugyanannyi idő alatt.

Semmi értelme összehasonlítani őket.


A nak és B nek ugyanolyan genetikája van.

A az elet mas területein is kiveszi a részét.Pld 2 helyen dolgozik,házat épít.Vagy olyan munkája van,ami nem teszi lehetőve hogy maximálisan az edzésre az étkezesre figyeljen.Sőt kihagy edzeseket,mert a gyerekeire is sok időt fordít.


B mindent félretesz.Olyan munkahelye van,ami nem stresszes,kevesebbet dolgozik,nem kell építkeznie,mert a szüleitől kapott egy szép ingatlant,vagy egyetemista és tanulásra meg edzésre koncentrál,semmi másra.


Semmi ertelme összehasonlítani őket.

Annak csak akkor lenne értelme,ha minden ember,mindenben azonos lenne.És pontosan ugyanannyi ideje edzene.Akkor lehete mondani hogy A bizony sokkal jobb,mert kitartóbb,elhivatottabb ,ügyesebb volt ,mindent jobban csinál mint B.

És B nek fel lehetne a kérdést tenni,hogy miért nem néz ki úgy,mint A!

Ilyen szitu meg nincs.

Tehát a kinézet mindig csak magadhoz képest jelent valamit.Csakis magadhoz mérheted,hogy ennyi ,vagy annyi idő alatt mit változtál.Ez a legjobb mérték.

2021. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13

Ezzel tisztában vagyok. Azok motivációit nem értem, akik ez alapján kritizálnak másokat. Arra vagyok kíváncsi, hogy miért teszik ezt?

Csupán abban az esetben tudom elképzelni ha kiprovokálja az illető, hogy "jaj sajnáljatok mert ilyen gyenge vagyok, bezzeg XY mennyivel jobb nálam"

és akkor erre fel mondják neki, hogy ez nem igaz, mert XY mennyivel előnytelenebbül néz ki mint TE! mert....blbabla. Jól gondolom?

2021. szept. 2. 09:33
 15/17 A kérdező kommentje:
Tehát az által öntenek hitet az illetőbe, hogy a másikat leszólják?
2021. szept. 2. 09:35
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát elképzelhető.Viszont nem éppen pozitív megnyilvánulás fikazni a másikat.

Banj úgy másokkal,ahogy szeretned hogy veled bánjanak.

2021. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16

Hát ja.

Engem vagy fikáznak vagy dicsérnek, más opció nincs. Pedig aztán senkire nem mondok semmit! Se jót, se rosszat! Egyszerűen nem is foglalkozom velük. Szóval nem értem.

2021. szept. 2. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!