Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok titeket miért zavar ha...

Lányok titeket miért zavar ha egy férfi nem edz lábra miközben ti csak popsira edztek és néha hasra?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akit zavar, hogy a lábad elhanyagolod, az látja, hogy hülyén nézel ki.

Ezt akkor is látja, ha ö maga is aránytalan, de a lányok többsége nem csak fenékre meg hasra eddz, mármint a normálisabban.

2021. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mert a nőknek nem kell nagyobb izomtömeget magukra szedniük és így is arányosak, illetve a kritikus részekre természetesen jobban odafigyelnek.


De a férfiaknál a nagyobb izomtömeg miatt jobban kiütközik az aránytalanság, illetve amellett hogy idiótán is néz ki, főleg hogy sokaknak a külső a lényeg a csajozáshoz, akkor miért végez valaki félmunkát? A lábaid nem tartoznak a testedhez vagy mi?

2021. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Bírom amikor szépen kigyúrt pasik két fogpiszkálon járnak...
2021. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Na látjátok, ezek az emberek a fél életüket a kondiban töltik és hülyén néznek ki, én nem pazarolom az időmet ilyenekkel, és még arányos is.vagyok 😅😆
2021. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A normális nők (éppúgy mint a normális férfiak) az összes izmukat arányosan fejlesztik, hogy ne nézzenek ki idiótának.


A "csak bicepsz, mert úgyis csak az lóg ki a BMW ablakán" férfiak női megfelelője a "csak segg, mert Kim Kardashian is attól néz ki jól".

2021. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát jó csak Kim Kardashiannak nem az edzéstől lett olyan 😅🤣
2021. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen kimaradt a lábnap típusú "gyúrós" arcoknál nem áll meg minden za elhanyagolt lábnál, mert jellemzően nem is szálkásak felül, hanem nagyobb részt zsírosak, kisebb részt izmosak, de ők persze izmosnak érzik magukat. Emellett nulla az erőnlétük. Van opyan hölgy ismerősöm, akinek ilyen élettársa van, szegény csaj viszi a hátizsákot, ha végre egyszer 3 km "túrára" ra tudja venni, mert egyébként két lépést sétálni kell, vagy 5 km-t bicajozni, akkor hisztizik a magat jó fizikumunak nevező "férfi".
2021. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Én azért nem gyúrok lábra, mert félek hogy akkora lesz egy idő után, hogy nem fognak elférni a golyóim. 😅

Kerékpározni szoktam, az elég edzésnek szerintem.

36F

2021. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért kell lábra is edzeni hogy egyrészt arányos legyél, másrészt a lábedzéssel jobban fejlődik a felső test is. Én egy jó behányós lábedzést sosem hagynék ki a hetemből ;)
2021. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést azért tettem fel hogy egykét embernek felnyitódjon a szeme

De nem sikerült így is veditek a "nőket" akik át vágnak titeket napi szinten

Azért sajnállak titeket de segíteni nem fogok manapság a kutya sem 💩 ingyen

2021. aug. 19. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!