Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Benneteket nem zavar amikor...

Benneteket nem zavar amikor másokhoz hasonlítanak?

Figyelt kérdés
Amikor a testeteket más emberekhez viszonyítják, hogy ti miért nem néztek úgy ki mint XY?

2021. aug. 31. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem történt ilyen. Én sem szoktam mást ilyennel zrikálni. Eszembe se jutna.
2021. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1

Pedig gyakori. Ha valaki meg akarja dicsérni a külsődet, akkor gyakorta folyamodik ilyen eszközökhöz, hogy jobban nézel ki mint az a másik. Persze a hátad mögött meg lehet pont egy másik személynek mondja ugyanezt, hogy ő néz ki jobban nálad.

2021. aug. 31. 09:47
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

De ez most valami hópihe generációs, politikailag korrekt kérdés? Csak mert eléggé a szánkba akarod adni a választ és a hashtag alapján valahogy mintha erre akarna kifutni a dolog.

Ha szerinted ez gyakori, akkor rossz társaságban, rossz közegben mozogsz. Nekem se a családtagjaim, se az évfolyamtársaim, se a barátaim/haverjaim nem szokott "ilyen eszközökhöz" folyamodni. Nem gyakori ez a mai világban. Nem a mai világgal van a gond, hanem a te személyes környezeteddel.

2021. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3

Ez igaz. Nem mondják, csak visszahallani. A szemedbe általában mindenki kedves, jópofa. Ez nagyjából mindenki környezetben így működik, mert ilyenek az emberek. Viszont én nagyon nem bírom az ilyet.

2021. aug. 31. 10:03
 5/17 A kérdező kommentje:
A versenyszerű testépítés is tele van manipulátorokkal. Nyilván egy stabil önértékelésű emberrel nem sokra mennek.
2021. aug. 31. 10:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az zavar, hogy a testépítők miért nem elégedettek a pl. te testeddel?
2021. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem egészen. A hobbi gyúrás nem testépítés. A versenyszerű testépítőkkel meg nincsenek interakcióim.
2021. aug. 31. 10:26
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok otthon a sem a gyúrásban, sem a testépítésben, de akkor is az a problémád, hogy van egy hely, ahová te sokat jársz és csak ott divat az, hogy egymás testét nézegetitek és hasonlítgatjátok egymáshoz. Vagyis szerinted egyesek ezt teszik. A kérdésed sokkal általánosabbnak tűnt.

Normális esetben a kutyát nem érdekli, hogy milyen a másik teste, mert ő él benne, neki kell elviselnie azt, ahogy kinéz. A hobbi gyúrásnál meg gondolom jó érzés, ha valakinek több izma van, mint a másiknak. Én magam konkrétan fogyás miatt jártam egy ideig konditerembe, abszolút nem a kinézetem miatt. Az embereket úgy kell szeretni, ahogy vannak. Ki a fenét érdekel a más véleménye? Ő mást szeretne, mint te, nem is biztos, egyforma a testalkatotok és amúgy is az teljesen egyéni, hogy ki hogyan szedi fel az izmokat. Lehet nézni másokat, de az vagy elrettent, vagy felbátorít. Ha mások azt élvezik, hogy véleményt mondanak rólad, akkor mosolyogj és tojd le magasról. Ők nyilván eleve szép, formás izmokkal születtek és csak azért járnak oda, hogy ne hagyják lelapulni azokat. Mindenki volt ott, ahol te és ezért nem kell a másikat hasonlítgatni.


Erről kicsit a régi katonaság jutott eszembe, ahol azért szívatták a bevonult sorkatonákat, mert őket is megszívatták, amikor ők bevonultak. Szerencsére én nem ilyen helyre kerültem, mert ott pont az ellentéte vált be. Mindenki jó fej volt a másikkal.

2021. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem nem hasonlítgattak senkihez szóval nem zavar
2021. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2021. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!