Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Építkezésen tökéletesen lehet...

Építkezésen tökéletesen lehet tréningezni, sokakat miért zavar hogy bezártak a termek?

Figyelt kérdés

Személyi edző haverommal elmentünk építkezésre segédmunkásnak miután bezártak a termek.


Talicskával vállvonogatás, malteros vödörrel oldalemelés, cementes zsákkal kitörés.


Ezek mennek.



2020. nov. 12. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Szia pityu!

Béci vagyok!

Engem nem zavar az építkezés, tudom kemények ott is a fiúk.

én magam favágó lennék mindig ezt szoktam mondogatni is a tinderen ha kérdezik a nők.

Kivágom a tuskókat a diszkókból ibizán, ha már főbe fába belekötnek.

Én otthon edzek a termemben, de egyik haveromhoz is eltudok mennyi neki egy hatalmas terme van, igaz bezárt, de komolyabb body jár ide, Debrecenből.

48F

197cm

147kg

kar 55cm

jó munkát az építkezésen, az a baj, és fát vágni max jövő tavasszal tudok csak, addig a kis tuskókból igazi kemény gyökér lesz.

Addig kell kicsit edzenem, mert mikor az orosz turisták lejönnek Ibizára azok aztán isznak utána meg azt hiszik a betonba is beletudnak kötni.

Míg meg nem látnak az egyik eléggé híres szórakozóhely bejáratánál.

2020. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Látod és nem te fizetsz ha nem neked fizetnek érte .
2020. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
LoL
2020. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Debrecenben élsz, de Ibizál melózol Béci barátom🤫🤭

Most mennyivel megy fekve? X aktákat szoktál nézni? Vagy az Erdő kapitányát esetleg olvastad már képeskönyvben?


Ejj mi a kő Morgó medve/ejszen de dühös a kend kedve?! 112f


450 cm

2,8 kg(!!!)

2020. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!

Badoon, Tinderen fenn vagyok.

Ott megnézhetsz.

De annyi lány ír, hogy nem biztos észreveszem ha keresel.

Aztán nem ricsirecsizni a képeimre.

2020. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aha értem...ahogy gondoltam:))

Biztosan egyetlen Béci van fenn a Tinderen, Badoon...🤣🤣🤣😅

Nem ricsirecsizni akar rád senki, nyugodj meg. Egyszerűen csak a kíváncsiság hajt, akinek ekkora az egója, az biztosan eredményt is tud felmutatni, és inspirálhat minket, kezdő kicsi egérkéket.

Bár, eddig konkrétat sehol sem mondtál, csak "Kátlörben vagyok, Tinder, Badoo stb."


Nincsen amúgy ezzel baj, tudjuk hogy trollkodsz.:))) Ibiza😁🤣


Chamberlain 345f

555 cm

3,4 kg(?!)

2020. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!