Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másokat is zavar ez?

Másokat is zavar ez?

Figyelt kérdés

Már fél éve járok személyi edzésre. Páros edzésnél a minap egy olyan lánnyal voltam aki kb 3 hete jár edzeni, de sokkal nagyobb súllyal csinálta a gyakorlatokat,mint én és szerintem ügyesebben is. El vagyok keseredve hogy csak én vagyok ennyire gyenge. Ez a lány kicsit husisabb is, de nem kövér. Fiatalabb is. Nem tudok róla hogy sportolt volna valamit.

Az alkat is számít? Akin több a súly, az erősebb is lehet?


2019. dec. 5. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, h újrakezdő. Én kb. 2 héten belül fogom újrakezdeni a kondit pár hónap kihagyás után. Baromi látványosan fog jönni az izom és az erő is. Első héten kb. 40-50 kg-ba szoktam fekvenyomni, 3 hét múlva már megy 90-nel a széria.

Ha egy kezdő hozzám hasonlítaná magát, el lenne keseredve

2019. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi. Izommemória.
2019. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformak, nyilvan vanaki bejon az utcarol es erosebb, mint te. De fel ev edzes utan miert kell neked edzo? Ugy gondolod, nem szedtel ossze annyi tapasztalatot, hogy magadnak csinal edzesterveket? Ebbol kulso szemmel annyi jon le, hogy igazabol nem is erdekel, csak mozogj valamit. Mindenki abban sikeres(ebb az atlagnal) ami erdekli.

Tok folosleges elkeseredni, abszolut semmi okod ra. Attol nem lesz valaki jobb nalad, mert par gyakorlatot 10 kiloval nagyobb sullyal csinal mint te. Sot, ha jobb is, ne foglalkozz vele, semmit nem jelent.

2019. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!