Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket is zavar ha a teremben...

Titeket is zavar ha a teremben üvöltős zene megy?

Figyelt kérdés
Múltkor épp fekve nyomtam, koncentráltam és ment a rádió 1. Erre jön 1-2, eddig általam nem látott figura, kinyomták a rádiót és berakták a borzasztó üvöltős zenéjüket. Annyira kivett a koncentrációból, hogy majdnem magamra borítottam a súlyt. Aztán amikor mentem panaszkodni, még le vén f*szoztak. Már bármit meg lehet engedni a teremben???

2020. júl. 5. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üvöltős zene alatt metalra gondolsz? Felőlem tehetsz be k-popot is, de arra nem jó edzeni. Ha a hangerő normális volt, és nem elefánt méretű hangfallal nyomták, akkor nem jogos a felháborodásod.
2020. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MadSeal ***** válasza:
100%

Engem motivál, de csak ha valami erőteljes zene.

Érdekes ez a vén f*szozás, nálunk mindig az idősebbek, akik valami komolyabb zenét tetetnek be a pultossal, pl. Rammstein, Iron Maiden, Sabaton stb. a fiatalok meg ilyen monotonabb, rappes/elektro zenéket, amire szerintem csak tekerni, meg lépcsőzni lehet, nem nagyokat edzeni, bár 5-10 perc, és ezt is megszokja az ember.

2020. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem konkrétan az edzés szerettette meg ezt a műfajt. Megvadít, néha veszélyesen is. Nagyon nagyokat tudok rá edzeni. De valami klasszikus rap-re vagy ütemes elektro zenére jöhet. Szerintem add át inkább magad, az idegességet pedig durrantsd bele a súlyokba. Ereszd szabadjára a vadat :D. Nem hiába edzenek "üvöltős" zenére. Légy nyitott.
2020. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Végig hangosan hallgatok saját zenét fülhallgatóval, szóval a legtöbb esetben azt sem tudom milyen zene megy a háttérben.
2020. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 $$$$$ ***** válasza:
100%

Mi az üvöltös zene ? Ha a metalra gondolsz akkor én örülnék neki. Ahova en jarok mindig random remixek mennek. Es szerintem ezekre nem lehet edzeni. Bar nállam mindig van füles és meatalt es rockot hallgatok. Szerintem ezekre lehet edzeni. Nem a pop slagerekre és tarsaikra mert semmi motivalló sincs bennuk. Bar kinek mi...

19/F

2020. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűlölöm amikor full hangerőn üvölt a kalapálós-szeletelős tüc-tüc. Még a saját fülessel se lehet elnyomni.

Pedig sajnos a legtöbb teremben ez van.

Az ilyen szar kangoo edzésre való nem súlyzózáshoz.


Szóljon valami, de halkan.

Ha azt is meg kell mondani, hogy mi akkor rock inkább.

2020. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!