Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van bármi értelme az otthoni...

Van bármi értelme az otthoni edzésnek? Tapasztalat alapján szintentartásra is kevés, tavasszal is rengeteget gyengültem. Mi értelme van akkor?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Semmi, ha a sajat testsulyos edzesre gondolsz. Legalabbis szerintem. De ha evek ota benne vagy ebben a vilagban, biztosan ismersz olyant, akinek van otthon felszerelese, es hozza el tudsz jarni. Ha meg nem, akkor sem kell agyverzest kapni, az elso hullam alatt kihagytam 3 honapot, es mivel es serulessel is megspekeltem, ezert semmit nem edzettem es a kaja sem volt az igazi, megis amikor visszamentem bar elsore katasztrofanak tunt, de igazabol 1,5 honap alatt ugyan azon az eroszinten voltam mint elotte, szoval majd lesz valami. Kitartast
2020. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát nekem vannak súlyzóim, ugyanannyit ér, mint a termes edzés.
2020. dec. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Kettes te zseni. Te lettel az uj peldakepem.
2020. dec. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Felszerelés nélküli edzésre gondoltam
2020. dec. 8. 03:27
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Egy alap szintes lesz. Nem a nullára mész vissza...
2020. dec. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi volt a szint. Értelemszerűen ha 80 kilósként 120at nyomtál fekve akkor nem lesz "szinten tartva" annyira, mint akarod.
2020. dec. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Mindent nem tudsz megedzeni súly nélkül olyan hatékonyan, de igazából a combodon és a gerincmerevítődön kívül a maradék izomcsoportokat igen. Aki saját testsúllyal nem tudja megedzeni hatékonyan a felsőtestét, az amúgy is komolyan rászorul, hogy javítsa a testtudatát és fejlessze a biomechanikai és edzéselméleti tudását.
2020. dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
ha rendesen csinálod azért ér vlaamit
2020. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A semminél jobb
2020. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy szóval nem írtad, hogy felszerelés nélkül. Elmehettél volna venni súlyzót, lett volna rá elég időd.


Innentől ez a te privát problémád.

2020. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!