Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki segítene nekem összeáll...

Valaki segítene nekem összeállítani egy edzés tervet? Focizok 16/F a többi lent

Figyelt kérdés

Foci edzésem egy héten : - hétfő , kedd , csütörtök

Meccsek : szerda péntek ( iskola időben változik ez a kettő és szombat vasárnap lesz ! )

régen fél évet jártam elég jó formába lendültem de vonzott újra a foci , ezért elkezdtem csapatba játszani de észre vettem hogy nagyon össze mentem ugye a sok futás miatt ... Szóval egy olyan edzés terv kéne ami hatékony és a futás nem fogja lerontani ! jobb szélső vagyok , fontos a gyorsaság de én mindig is olyan voltam aki a testi erőt szereti kihasználni és nem a gyorsaságot ! ( dirtboy remélem te látod mert te jókat szoktál mondani )



2012. aug. 26. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Fegyencedzést szerintem.Ennyi foci mellett nem sok időd maradna súlyzózni.A Fegyencedzés nagyon erősít és hatékony.(Paul Wade:Fegyencedzés 1,2 ;Meztelen Harcos-ezeket érdemes követni)
2012. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!