Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen edzésmódot javasoltok?...

Milyen edzésmódot javasoltok? (FOCI)

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan szeretnék focizni és nincs elég gyorsaságom és állóképességem.. :S Ezeket szeretném tökélyre fejleszteni és persze a lábgyorsaságot ami a cselezéshez kell.. Egy meghatározó alapembernek számító támadó középpályás szeretnék lenni egy NB1-es csapatnál!! Nagyon megköszönném a segítségeket és még az a kérdésem , hogy megéri-e egy magánedzőt fogadni..Várom a tanácsokat.

Üdv.: Martin

14/F


2012. júl. 16. 09:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát ahoz akkor már játszani kéne csapatba régen! játszol valahol?
2012. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen..!! megye 1-es bajnokságba egy U-16-os csapatban..
2012. júl. 16. 12:45
 3/12 anonim válasza:
Hát akkor szerintem ne költsd erre a pénzed, ne haragudj hogy ezt mondom de esélytelen a dolog, inkább próbáld a megye 1 be egy felnőtt csapatba hidd el ott is elég nagy a pörgés;) az még talán menni fog.
2012. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
a magán edző nem éri meg!!járj rendszeresen edzésre,csinálj felüléseket meg ilyeneket!!
2012. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem azért de szerintem nem igaz az hogy esélytelen.

Bár attól is függ hogy milyen kapcsolataid vannak és hol laksz. Mert ha valami kicsi városban, ahol a foci nincsen nagy dobra verve, akkor nem hiszem hogy sok esély van akármire is.

Mert hogy nagy csapatban játszhass vagy akadémiára kerülj, ahhoz szükségesek a megfelelő alapok, és föl kell téged fedezni. Mert persze rengeteg pénz. Mert sajnos a magyar fociban a pénz nagyon meghatározó.


Arra pedig hogy edzésbe hozd magad konditeremben eddz, vagy lábsúlyokkal fuss sokat füvön(!). Meg ha kitartóan gyakorlod a cseleket sokszor, akkor annak meg lesz a gyümölcse. Állíts föl egy célt magadnak és menny az felé.

Nekem ez a véleményem.

Én is nem régóta focizok de már volt pár kalandom benne. Igaz nem a foci a mindenem hanem a kézilabda, de imádok focizni és focit nézni.

16/L

2012. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha küldesz e-mail cimet küldök edzéstervet
2012. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
SZERINTEM AZ ELÉG GÁZ HA MÁR NEKED KELL FIZETNI HOGY BEJUSS EGY CSAPATBA:s én úgy vagyok vele hogy nekem fizessenek ne én fizessek:D
2012. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem éppen erről van szó.. nem azért akarok fizetni hogy bekerüljek egy csapatba hanem egy magánedzőnek.. valószínűleg nem jól értelmezted a kérdést..
2012. júl. 26. 11:47
 9/12 anonim válasza:

Remélem.lesz belőled.Valaki,még akkor is ha nem ,,Bohócligába,, játszol.Figyi erősítés,medicin labda,

futássaal.mezitláb gyors iránymozgás.Majd pihenőként

foglalkozz labdával.kicsit jobbal-ballal rúgd egy falhoz.

Majd hogy ne legyen unalmas, hát belsővel-rüszttel -lápfejjel..! Sok sikert!!

2012. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Bocsi ,,Bohóc liga,, nálam NB-1,,:D

:

2012. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!