Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék jó kapus,...

Hogyan lehetnék jó kapus, milyen edzést javasoltok? (futsal)

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 21:03
 1/6 anonim válasza:
A jó futsal kapus nem fél semmitől. Mert ott aztán közelről jönnek a bomba lövések. Sztem ne a vetődésekre, hanem a reflexet javító gyakorlatokra gyúrjál rá, és legyél rohadt bátor.
2009. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyen reflex javítógyakorlatok vannak?
2009. aug. 2. 23:54
 3/6 anonim válasza:

Én sokáig védtem közel 7 évet. Szerintem így utólag az a legfontosabb hogy nagyon mozgékony és rugalmas legyél.

Sokat kell nyújtani és tornázni!

2010. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

És bírd a fájdalmat.

Egyszer tesin fociztunk (inkább futsalolztunk) és én voltam a kapus és kb 2,5-3,5 méterről izomból pofán rúgtak... xD

2010. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem nem kell külön edzés...

legalábbis én nem edzettem így külön, sőt... sose fociztam profi egyesületben, és a többiek azt mondják egész jó kapus vagyok, pedig későn kezdtem (15 évesen).

Ja, jól mondják, legyél bátor, és hidd el, h nem fog sokáig fájni, ha eltalálnak :D

de a reflexjavítás az jó.

ajánlani tudom rá például h fogj egy szivacslabdát, ejtsd el magasról, és zuhanás közben kapd el. vagycsak simán dobáld a falnak, és próbáld elkapni. nem olyan könnyű ám, de segíti a reflexeket

2010. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó reflex,ugrani is tudni kell,állóképesség(az fontos),meg hát türni kell a rugásokat
2012. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!