Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 15 évesen már...

Szerintetek 15 évesen már késő elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Itthon sokan biztattak, hogy jól játszok és menjek el valahova focizni. Most lehetőségem lenne egy angol kisebb csapatnál játszani, szerintetek megpróbáljam?
2010. júl. 28. 21:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
XD Majd intézkedek az érdeketekben! :P Legalább lesznek magyar csapattársaim! ^^ ;)
2010. aug. 1. 17:10
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is mennék hidd el :D én vok a 36.os
2010. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az alapozós válaszoló vagyok.

Én most futni kezdtem el, rövid printeket gyakorlok, és combra edzek. Főleg a felső feszitőre, gugolásból felugrásokat szoktam csinálni, hiszen ez jó állóképességnek, erőnek, és robbanékonyságnak is. És sokall erősebbet tudok rúgni, mint amikor elkezdtem ezt az egészet :D Szerintem ha kimennél csak megtanulnád az angol nyelvet, de egy idegen nyelven leérettségizni nem egyszerű. Szerintem tanulj MO-n, mert ha ez az egész nem jön össze, akkor úgy jársz mint sok ismerősöm, hogy csak focizik, nem tanul, és a végén sehova sem kell majd ha elvégzi az iskolákat, mivel csak szakmunkás.

2010. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi :) Hát úgy lesz valószínüleg, hogy kimegyek és magán tanuló leszek és minden év végén hazajövök majd ugye vizsgát tenni... Csak így rohadt sokat kell majd tanulnom, de nagyon szeretnék focizni, mármint profi szintem, és így megbirkózok majd vele valahogyan :) És akkor kint járok suliban és itthon meg minden én végén levizsgázok... Am egy msn címet adsz??? :P
2010. aug. 2. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!