Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 15 évesen már...

Szerintetek 15 évesen már késő elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Itthon sokan biztattak, hogy jól játszok és menjek el valahova focizni. Most lehetőségem lenne egy angol kisebb csapatnál játszani, szerintetek megpróbáljam?
2010. júl. 28. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
59%
Mindenképpen próbáld meg! :) Főleg, mert nem magyar, itthon szarra se jutnál, egyetlen kisebb csapatba se... :D bárcsak én mehetnék, bár én lány vagyok :D
2010. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%

Angol kiscsapatnál?

Mázlisa :)

Lényeg: Próbáld meg, főleg ha bíztatnak. Én megpróbálnám a helyedben!

Hajrá

2010. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi, a választ :) a csapat neve egyébként AFC Telford United... :)
2010. júl. 28. 21:19
 4/24 A kérdező kommentje:
*válaszokat :)
2010. júl. 28. 21:22
 5/24 anonim válasza:
Én ajánlom a kosarat, mert imádom :) különösebb érvem nincs.Ahogy mások mondják jó is vagyok benne 164cm-vel, szóval a mérettel nincs gond :D Csak gyorsan kell gondolkodni :D
2010. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
utolsó vok :/ sry, nem ide
2010. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hello, én 17 vagyok és most kezdtem el focizni, még csapatba nem, de itthon nekiálltam az alapozásnak. Ha gondolod fél év múlva beszervezhetsz az angol csapatba :D
2010. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen ki kéne menned,élj a lehetőséggel,még ha profi focista lehet hogy nem is leszel,de azért angliában focizni tanulni...nem minden embernek van ilyen lehetősége.Mindenképpen menj ki!!!
2010. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

22:20:


Az alapozás alatt mit értesz??? :)


Utolsó:


Hát, én nagyon szeretek is focizni, és én is így gondoltam, hogy megpróbálom, csak kicsit bizonytalan voltam, de szerintem akkor menni fog :)


Egyébként azt hallottam, hogy Angliában szinte minden suliban van sulicsapat, erről mit tudtok?

2010. júl. 29. 11:24
 10/24 anonim ***** válasza:

22:20 vagyok

Alapozás az általában 1 hónap, és ez készit fel arra, hogy birjam a 90 percet. Ez szokott a legkeményebb lenni, de az amatőrebb csapatoknál általában csak a rövid sprinteket gyakorolják, nagyobb kluboknál pedig gondolom mennek lábra gyúrni is konditerembe. Szóval állóképességet és erőt adó edzések inkább, aztán a szezonba marad a technikai és a szinten tartó edzés :D

2010. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!