Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 évesen késő elkezdeni focizni?

14 évesen késő elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Apukám focizott régebben, de sajnos tojik a fejemre,7 éve nem láttam.Anyukám kisebb koromban nem engedett focizni, abból az okból, hogy sok volt az alsós focicsapatban a kötekedő, nagymellű gyerek.Most a helyi klubban vagyok,2 hónapja.Kérdésem az, hogy - függetlenül attól hogy egy megyei III-ban szereplő csapatról van szó - lehet-e esélyem a "profi" futballban?
2010. jún. 25. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokat gyakorolsz és nem csak edzéseken focizol, akkor lehetsz még profi labdarúgó, keresheted ezzel a sporttal a kenyered :)
2010. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom már csak vuvuzela zenész lehetsz :D
2010. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Abszolute a tehetségeden múlik, bár ahhoz, hogy jó "iparos" játékos legyél késő, de ha tehetséges vagy, nb1-2-be kerülhetsz, de rohadt sok munkával, edzésen kívül is fuss, eddz, fuss, eddz, ha az erőnlét megvan és a technika is bármi lehet...
2010. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és a másik, hogy megéri ez neked, mert tanulás mellett nem nagyon fog menni... Szerintem nem érdemes magyarországon a futballba bármennyi energiát ölni, akkor már inkább futsal...
2010. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kimutatták, hogy állítólag a fiúk 14-15 éves korukban vannak a legjobb formában ahhoz, hogy elkezdjenek valamilyen sportot. Szerintem neked minden esélyes megvan, hogy profi futballista legyél és kijárj Franciaországba vagy Németországba.
2010. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Siman, a magyar profi fociba ugysem kell nagy tudas:), viszont szerintem ahhoz hogy nyugat europai profi csapathoz kerulj, lehet hogy keso mar a 14 ev.
2010. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem értem miért lenne késő én is majdnem 2 hónapja vagyok foci csapatban és megfigyeltem hogy van aki 5 hónapja focizik van aki 5 éve és semmi különbség nincs köztük sőt az 5 hónapos jobb mert jobban bírja a futást a többit meg még a legügyetlenebb is tudni fogja :)nekem is mondták hogy hamar beérem őket pedig életemben nem fociztam csak ne cigizzek meg stb mert az ront a foci teljesítményen... és ez igaz is :)
2010. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is 14 évesen kezdtem, most 16 vagyok és utolértem azokat, akik már régebben kezdték (azt mondják, megvan hozzá a tehetségem, biztos apámtól örököltem, mert ő focizott). Viszont öcsém 5 éves korától focizik és szerintem sokkal jobb lesz, mint mi.
2010. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Már 8 éves és a Szőlős FC-ben foglalkoztatják. (Ukrajna)
2010. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Add át neki gratulációmat.Nekem célom a profi focin kívűl, hogy bármilyen szerényen is éljek akkor, egy gyermek-foci alapítványt alapítsak... :)
2010. jún. 27. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!