Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 18 évesen nem késő elkezdeni...

18 évesen nem késő elkezdeni focizni? (amatőr szinten)

Figyelt kérdés

A tehetségem megvan hozzá. 9 éve focizok minden héten 2x


Szerintetek késő? :/


2010. jún. 19. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Amatőr szinten nem, de ha nagypályán még nemjátszottál akkor valószínű amatőr szinthez is még fejlődnöd kell. De mondjuk kispályás bajnokságokba haverokkal tudtok nevezni. Egyesületbe is meglehet próbálni de mondjuk Megyei III. osztályban oda szerintem beférhetsz.
2010. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen :)
2010. jún. 19. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol megpróbálhatod, nagypályán szerintem könyebb a foci mint kicsin.
2010. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha már 9 éve focizol, akkor gond nem lehet.


A magyar focit elnézve pedig még hivatásos focista is lehetsz:D


Amúgy ez az amatőr szint nálad mit takar?

Tehát ilyen bajnokságban indulni rendesen csapattal vagy csak úgy hobbiból focizgatni, mert az ismerőseimnél mkinek mást ezért kérdezem.

2010. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az amatőr szint nálam a helyi csapatot jelenti. Elmenni oda focizni, van bajnokság meg néha mennek ilyen tornákra is. Oda szeretnék menni (bár már fociztam ott 3hónapot csak bizonyos okok miatt abba kellett hagynom)
2010. jún. 19. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 8 éfe focik és megy 3 omba keztem most MB1 ben játszok. 17 évesen kezdtem el focizni. Ha sikeres akarsz lenni kell hozzá szerencse is. Ha akarod talán tudok segíteni hogy Megye 3 ba elhelyezkedj. van 1-2 ismerősöm.
2010. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%

Utolsó,nem hiszem h a magyar bajnokságban játszol,mert még a nevét se tod leírni: nem MB1--------- hanem NB1


van különbség :D

2010. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gépelési hiba te paraszt, én nem nézem a billentyűzetet (Nézd meg hogy hol az m és az n betű.
2010. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!