Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 15 évesen már...

Szerintetek 15 évesen már késő elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Itthon sokan biztattak, hogy jól játszok és menjek el valahova focizni. Most lehetőségem lenne egy angol kisebb csapatnál játszani, szerintetek megpróbáljam?
2010. júl. 28. 21:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Igen, az alapozás fogalmával tisztában voltam... XD

Arra gondoltam, hogy te alapozás gyanánt elkezdtél futni? Vagy mivel alapozol? :)

2010. júl. 29. 15:16
 12/24 anonim ***** válasza:
Hogy jutsz ki Angliába?Én tuti elmennék ha ilyen lehetőségem lenne.
2010. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Fúú de jó neked:) de emgfigyeltek vagy mi:D

Nekem is sokan mondták,hogy tehetséges vagyok jól focizok,de jó is lenne angliában futballozni.

Sok sikert

2010. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

00:08:


Hát, igazából anyám kapott állást kint, és akkor el tudnék oda menni focizni. Ott van a közelben Birmingham is... De inkább majd csak a helyi kiscsapathoz megyek el...


00:36:


Hát gyere ki te is!! :D

2010. júl. 30. 12:54
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem késő! mindenképp próbáld meg... Öcsém sosem szeretett focizni, én viszont elkerültem koleszba unatkozott... 14 évesen elkezdett fociedzésre járni, most 16 éves és úgy tud focizni h le a kalappal:D meccsek után jönnek sokszor megkérdezni a nagyobb csapat edzői, hogy nem lenne-e kedve másik csapatban játszani...

Mellesleg a kinézete is olyan, hogy az osztályban a lányok bálványa:D

2010. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Na, ez bíztató!!! :D Meg fogom próbálni szerintem én is, tuti! :) Csak kicsit félek... Mert azért nem vagyok perfekt angolból... És az ottani suli, meg az edzések, de azt mondják hogy ha kimegyek akkor alig kell pár hét/hónap és úgy belerázódok, hogy azért el nem fognak adni a szervkereskedők :D
2010. júl. 31. 14:17
 17/24 anonim ***** válasza:
15?? 8 éves korom óta focizom csapatban. Egyébként, ha kimész angliába akkor nemenj feljebb , mert azok márt csak a pénzért játszanak. Ha fizikálisan és lelkileg felvagy rá készülve, fogd a batyúd azt takarodj a reptérre :P
2010. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hehe... ^^ Hát... meglátjuk még :D De mondom, szerintem megpróbálom ^^
2010. júl. 31. 20:05
 19/24 anonim válasza:
ha kapust kerestek szóljatok! megyek angliába is és akárhova :D
2010. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, énis kapus vagyok. de megállom a helyem csatárként is. Vagy nagyon elől , vagy nagyon hátúl :D

Megyek bárhova szívesen :D

2010. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!