Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Savate a Muay Thai-al...

A Savate a Muay Thai-al párosítva mennyire jó kombináció?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 14:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Van ahol már be se járnak, netről kapják az anyagot, neten vizsgáznak. :) Mondjuk nem itt, hanem külföldön. Sok helyen nem is lenne megoldható a bejárás. Például Ausztráliában egy tanyáról, ami 100 kilométerre van a legközelebbi városkától, nem járnak be, hanem netről megy minden.
2016. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Én pl sose értettem hogyha van gépem akkor minek jegyzeteljek? Főleg hogy gépen gyorsabban írok és persze szebben mint a füzetbe. :D
2016. jan. 18. 17:01
 33/38 anonim ***** válasza:
Ez így van. :D
2016. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 aikiboxer ***** válasza:
60%
Utolsó gondolom ezt úgy érted, hogy van max. 2-3 wing tsunos az oldalon, akiknek nincsenek igazán észérveik, illetve párhuzamos valóságban élnek, ezért a személyeskedés az egyetlen megmaradt eszközötök. Te magad vagy rá az élő példa.
2016. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Majd ha zombik támadnak rám elfutok. :))

De nem szeretem a gyáva szar, ne bánt anyu fussunk stílust.

2016. jan. 19. 10:23
 36/38 A kérdező kommentje:

Itt a Csincsun amit a drága ópiumfüggő nagymester népszerűsített, akinek amikor a családja is éhezett akkor is csak az ópium számított neki.


https://www.youtube.com/watch?v=qAN-ZKQlucg


Arról szól a Csincsun, hogy amikor közeledik az ellenség hadonásszunk a levegőbe ezzel elijesztve őt.

2016. jan. 19. 10:34
 37/38 anonim ***** válasza:

Szerintem Aikiboxer pont lesz*rja, hogy mekkora tisztelet övezi egy noname oldalon. 2 hozzászólásából bárkinek lejön, hogy objektíven és reálisan gondolkodik, a személyes tapasztalatára alapozza az érveit. Karakteres álláspontja van, amit reális érvekkel alá is tud támasztani és van rutinja a közelharcban.


Nem tudok mit mondani, ha épp moziba indulsz a pároddal, és két betépett cigány gyerek beléd köt hogy pakold a zsebeidet, akkor a te álláspontod szerint 2 lehetőséged van. Vagy versenyt futsz a kedveseddel, valószínüleg őt érik utol előbb (mondjuk végülis sikeres volt az önvédelmed), vagy szépen üríted a tárcát, adod a mobilt, laptopot stb, csak akkor ugrott a mozi. Ha meg esetleg minden hónapban van szerencséd hozzájuk, akkor havi rendazerességgel szabadulhatsz meg a mobilodtól és a pézedtől.

2016. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Jahh tőlem meg elkéri ka 100000ft-os bakancsom.

És minden hónapban vegyek újat mi? :D

2016. jan. 19. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!