Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Savate a Muay Thai-al...

A Savate a Muay Thai-al párosítva mennyire jó kombináció?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 14:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
A futás tényleg hasznos. De kezdj el valamit és meglátod.
2016. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%

Hiába fogja rá, hogy edzésről jött. Jogszabály szerint elrakva hordhatja csak a botját.

Az meg vicces, hogy felajánlják neked a legjobb önvédelmi lehetőséget, a futást, erre te vagy belázadva kérdező. Azt most felejtsd el, hogy te tanulsz pl.: Muay Thaiozni, akkor megvéded magad az utcán gond nélkül. Az utca nem ring, nem tudsz készülni rá rendesen. Akik így gondolkoznak azok szoktak lenni az önjelölt hősök, akiket szétszoktak verni az utcán (és ez még a szerencsésebbik eset) a támadói.

2016. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Egy év box lesz, utána meg csak Defendo.

Max otthon zsákolgatok.



Futás, gondolom te se tudsz sokat olvasni utolsó.

Hova fussak? A mögöttem lévő tömegbe, a támadók karjaiba, a mellettem lévő boltba vagy az úttest közepére? :D Futás...

2016. jan. 18. 11:59
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Futsz amere tudsz, ilyen egyszerű, vagy akkor add át önként a holmijaidat, csak akkor tök fölösleges önvédelmet tanulnod. Mit hittél? Majd itt ajánlgatni fogjuk XY stílust, hogy azzal játszd Chuck Norrist a támadóiddal szemben? Inkább a pénzedet meg az értékeidet vegyék el, ne az életedet. Minimum 5 év kőkemény edzés után mondanám azt valakinek, hogy próbálja megvédeni magát EGYETLEN egy darab késes támadóval szemben (azt felejtsd is el, hogy pusztakézzel fognak neked menni a támadóid).
2016. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 aikiboxer ***** válasza:
64%

Utolsó: nagyon hasznos tanács! Ha pl. a csajoddal/feleségeddel/gyerekeddel sétálsz és belétek kötnek, valóban a futás a leghasznosabb, majd szerzel másik csajt.

Az autót is gondolom otthagyod futva, ha egy baaromarcúnak rossz reggele van és kiszáll verekedni.

Gratulálok.

2016. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Aikiboxer:

Az előtted szóló biztos kiskorában is ha ráförmedt egy cigány elfutott. Mondjuk ez nem szégyen, volt hogy amikor egy ürge a kutyájával nekem jött én is elfutottam. De elég volt a futkosásból. :))

2016. jan. 18. 15:11
 17/38 aikiboxer ***** válasza:
64%

Egyszer én is futottam el, amikor ez volt az egyszerűbb. Sarokba szorított két ember késsel, hogy pakoljam ki a lóvét. Nálam volt az aznapi bevétel. Átszaladtam az út túloldalára.


Egyébként meg én se futok el senki elől, még ha egyedül vagyok se. Bunyóba se bonyolódom, megoldom szép szóval, ha lehet. De amikor olyan volt, hogy egy elmebeteg keresztbe fordult előttem a Vágány utcán, kiszállt a kocsiból verekedni, nekem meg a vadonatúj kocsimban hátul ült a két kisgyerek bekötve, akkor hova szaladjak? Megkérdeztem, hogy miben segíthetek.

2016. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Remélem az 1 év Box, utána meg csak a Defendo elég lesz utcára. Majd otthon gyakorolgatom a zsákolást.


meló meg tanulás meg magántanár mellé sok lenne a 2 fajta sport.

2016. jan. 18. 15:15
 19/38 aikiboxer ***** válasza:
Ha csak 1 évig akarsz boxolni, akkor kezdhetsz azonnal a defendóval. A lányom defendózik és van sparring az edzésen, illetve teljesen máshogy ütnek mint a boxolók, úgyhogy ha abba akarod hagyni a boxot, akkor felesleges keverni. Jó a defendo egyből.
2016. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Mindig mindenki azt mondta, hogy a Defendo csak akkor jó ha az ember megtanult boxolni.



Már csak azt nem értem gyerekek esetén, hogy az iskolában miért nem Defendo edzés van a hülye röplabda meg ezek helyett. Sokkal többet érne.



És helyileg melyik edzés jó Budapesten?

2016. jan. 18. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!