Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Savate a Muay Thai-al...

A Savate a Muay Thai-al párosítva mennyire jó kombináció?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 14:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ölhetsz a bokszba szerintem több időt. Kés ellen meg ha teheted elfutsz, ha nem, akkor kipakolod az értékeid. Vagy keresel valamit amit hozzávághatsz, ha van és fejen dobod vele.
2016. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
De akkor mehet magában a Defendo. Most láttam, hogy közben ti is írtatok. Az iskolai oktatását nem lehetne megoldani egy ilyen sportnak.
2016. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Az iskolában se lenne az, hogy folyton verik azt aki nem tudja megvédeni magát vagy mert fél ha lenne Defendo. Nem olyan hülyeségeket kellene űzni mint foci (de legalább az amerikai foci menne...), röplabda meg ilyenek.
2016. jan. 18. 15:24
 24/38 anonim ***** válasza:
Esetleg ha majd a lányoddal sétálsz hazafelé, betámadja 3 kancigány a sgged, és meglátod milyen király dolog a futás, annyira nem is kell igyekezned, a lányod majd úgyis leköti őket néhány percre.
2016. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Iskolába ilyen nem lesz. Nincs támogatás, nincs miből venni zsákokat, ütő-rúgó párnákat, kesztyűket, fejvédőket. A futballhoz meg egy labda kell, esetleg bóják, ha szlalomozik.
2016. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

1)

Kancigány? ha létezik ilyen akkor én meg kanmagyar vagyok. Ez valami újfajta mutáns kísérletnek az eredménye amúgy? Nézd ha te mindenki elől elfutsz, fuss. Én cigányokkal teli környéken élek, de sosem volt gondom velük. Illetve volt de ellenük legtöbbször a kemény és agresszív fellépés is elég. A cigányok akkor veszélyesek ha egy beszari kis pö*csnek mutatkozol előttük.


2)

Simán lenne támogatás, simán lenen ha a szülők megtudnák mire kell a pénz. Mert mindenhol folyton az megy, hogy brühühü megerőszakoltak vagy felpofoztak.


Illetve ha az igazgató a piáját nem a sulipénzből fedezné akkor még simábban meglenne.

2016. jan. 18. 16:25
 27/38 anonim ***** válasza:

"Simán lenne támogatás, simán lenen ha a szülők megtudnák mire kell a pénz. Mert mindenhol folyton az megy, hogy brühühü megerőszakoltak vagy felpofoztak."


Normális kosárlabdát se tudnak venni, a régi meg mind púpos, gyakorlatilag, mintha sütőtököt dobálnál. Most jutottunk el odáig, hogy 5 év alatt sikerült ping pong meg tollas cuccokat venni, pedig már nem egy sportköri díjat beszedtek. A tanár se fogja magát aktivizálni. Nálunk 10 perccel később kezdődik az óra. Ha meleg van, vagy valamennyire jó idő, akkor kizavar futni, vagy ha olyan kedve van, akkor lehet focizni. Bent kosarazni kell, a ziccert gyakorolni, amit persze felmér. Télen van talajtorna, tavasztól kiküld. Amikor már nagyon nincs ötlet, akkor félpályán a teremben 30 kör futás, utána gimnasztika, fekvőtámasz, felülés, négyütemű fekvőtámasz. Utána kosárlabdát imitálunk. Erre kapok egy hármast minden évben, pedig már eljárok sportolni iskola után is. Mindhiába, mivel sajnos nem születtem sprinternek, így négyesnél jobbat nem bírok futni. Pedig eljárok futni itthon is. Ennyit a testnevelésről.

2016. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Ráadásul a testnevelés nem jó, hibás.

Mert ha mondjuk valami 120 kiló az hogy másszon kötélre vagy hogy ugorja át a 2 métert magasugrásba? :DD


Viszont az önvédelmet egy kövér ember is meg tudja tanulni ha úgy vesszük és arra mindenkinek szüksége van. De kétlem hogy a tollas, a pingpong meg a csincsung és társainak hasznát venné az ember. A testnevelést mint tantárgyat el kellene vetni és a helyére betenni az önvédelmi oktatást.


Persze ezt mindenki hülyeségnek tartja.

A foci menő mert a Ronaldo vagy ki is azt csinálja. Hát a foci menő rész az amerikai változatnál kezdődik, mert ott az ember legalább megtanulja felöklelni az ellent és birkózásnál is jól jöhet.


Ott volt az a hülye Timi is.

megerőszakolta a Damu erre mit tudom én milyen szervezetet alapít ahelyett hogy mit tudom én önvédelmi oktató szervezeteket alapítana. Jobb a megelőzés mint az utána való siránkozás.

2016. jan. 18. 16:42
 29/38 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Szerintem már akkor több értelme lenne, ha egy alap erőnlétet összeszednénk. Például belőnék a szintednek megfelelő terhelést és onnan lépnél feljebb. Mert attól, hogy elküld futni 1000 métert bemelegítésnek utána meg van 4x200 méter sprint és vége van, attól nem fogok tudni jobban futni a 800 méteres felmérőn. Önvédelem tényleg nem ártana, csak akkor foglalkozni kéne a kölykökkel, tanárokat tovább kellene képezni, stb. Egyszerűbb neki, ha elküldöd tollasozni, pingpongozni vagy kiküld focizni, mert akkor nincs dolga.
2016. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel meg a tanároknak nincs értelmük.

Mert én például a történelmet nem a tanártól tudom.

Utána néztem neten ami érdekelt és megtanultam.


A tanár nem csinál semmit de azért követeli a fizetésemelést. :))

2016. jan. 18. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!